DVB-TMediaZapowiedzi TV

Premierowe odcinki show rozrywkowego Rekiny kabaretu w Zoom TV

Błyskotliwe dialogi, ultrakomiczne żarty, dowcipy ostre jak brzytwa. Zoom TV zaprasza na kolejne premierowe odcinki show rozrywkowego Rekiny kabaretu, czyli crème de la crème polskiej sceny kabaretowej.

 

 

 

 

 

Jak co tydzień, stacja pokaże też premierowe odcinki nominowanego do nagrody Emmy hitowego tureckiego serialu Narzeczona ze Stambułu. Co tym razem wydarzy się między Sureyyą a Farukiem?

Filmową nowością tygodnia będzie horror przygodowy Więźniowie Słońcaze słynnym Johnem Rhysem-Daviesem w roli głównej (znany m.in. z takich klasyków, jak Robin z Sherwood, Indiana Jones i Władca Pierścieni). Piramidy, złe moce i istoty z kosmosu – podczas seansu emocji na pewno nie zabraknie. (więcej szczegółów o ofercie programowej Zoom TV poniżej).

PREMIERA ZOOM TV

Rekiny kabaretu

show rozrywkowy, Polska 2019
reż. Krzysztof Świątkowski
wyst.: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów

Najlepsi z najlepszych w fenomenalnej formie, czyli prawdziwe Rekiny Kabaretu. Nowy sezon skeczy przygotowanych przez pierwszoligowych, polskich kabareciarzy. Błyskotliwe dialogi, ultrakomiczne żarty, dowcipy ostre jak brzytwa.

W tym sezonie spece od anegdot nie będą brać jeńców. Będą za to bawić do łez, zaskakiwać, rozśmieszać i punktować ludzkie przywary. Genialna rozrywka w wykonaniu m.in. takich tuzów sceny kabaretowej, jak Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów czy Kabaret Smile. Crème de la crème polskiej sceny kabaretowej. (Na zdjęciu Kabaret Jurki; Copyright do zdjęć: © PhotoSence/New Abra).

26 października / 22:10

sezon 1, odcinki 7-8

PREMIERA ZOOM TV

Narzeczona ze Stambułu

serial obyczajowy, Turcja 2017
wyst.: Asli Enver, Özcan Deniz, Ipek Bilgin

Młoda i piękna Sureyya to wychowana przez ciotkę skromna, ale utalentowana śpiewaczka, której życie nigdy nie było usłane różami. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Faruka – przystojnego biznesmena z bogatej i wpływowej rodziny Boran. Sureyya i Faruk zakochują się w sobie, lecz na drodze ich uczucia staje zaborcza i konserwatywna matka mężczyzny.

Czy tym dwojgu będzie dane być razem? Produkcja Narzeczona ze Stambułuokazała się wielkim hitem m.in. w Rumunii, Turcji i Izraelu. W 2018 serial był nominowany do nagrody Emmy i otrzymał nagrodę na Mediamixx Festival w Grecji. (Copyright do zdjęć: Materiały dystrybutora).

28-31 października / 20:00

sezon 1, odcinki 18-21

PREMIERA ZOOM TV

Więźniowie Słońca

przygodowy, USA, Niemcy 2013
reż. Christian Roger
wyst.: John Rhys-Davies, David Charvet, Carmen Chaplin

Gdy prowadzący wykopaliska profesor archeologii odkrywa pod jedną z egipskich piramid tajemnicze miasto, gratulacjom nie ma końca. Wkrótce okazuje się, że wraz ze starożytnym miastem, światło dzienne ujrzały istoty o nieprawdopodobnej mocy, nieprzyjaźnie nastawione do ludzi.

Czy spokojnym naukowcom, przyzwyczajonym raczej do studiowania ksiąg niż walki, uda się pokonać starożytnych bogów i powstrzymać zagładę świata? (Copyright do zdjęć: Materiały dystrybutora).

1 listopada / 20:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *