Kultura, muzyka, kino, moda

Premierowe seanse "The Circle. Krąg" w kinach Helios

“The Circle. Krąg” to porywający thriller na podstawie bestsellera Dave’a Eggersa, określanego mianem książki proroczej. Na wielki ekran przeniesiona została szokująca wizja świata kontrolowanego za pośrednictwem Internetu oraz mediów społecznościowych, w którym słowo “prywatność” przestaje istnieć, a dogłębna inwigilacja staje się codziennością.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Mae Holland zostaje zatrudniona w The Circle – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya.
Z czasem praca w The Circle pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o The Circle, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.
W rolach głównych wystąpią: dwukrotny zdobywca Oscara – Tom Hanks, olśniewająca gwiazda „Pięknej i Bestii” i „Harry’ego Pottera” – Emma Watson oraz odkrycie widowiska „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” – John Boyega.
Ten film otworzy Wam oczy, zapraszamy do ogólnopolskiej sieci kin Helios od 19 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *