MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Premiery Canal+ – marcowa aktualizacja

W tym oscarowym miesiącu w serwisie PREMIERY CANAL+ prawdziwy wysyp filmów i gwiazd kina docenianych przez ostatnie lata przez Akademię! Film Stevena Spielberga FABELMANOWIE, który zdobył 7 nominacji do Oscara®, nagrodzona statuetką CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU oraz komedia romantyczna CZYM JEST MIŁOŚĆ z dwiema laureatkami Oscara® w obsadzie. Bogata oferta serwisu dostępna jest dla wszystkich, bez umów i abonamentu.

 

FABELMANOWIE, najbardziej osobisty film w karierze Stevena Spielberga, który zdobył 7 nominacji do Oscara.

– Kontynuacja słynnej marvelowskiej CZARNEJ PANTERY — CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU (premiera 17.03).

ORZEŁ. OSTATNI PATROL,  czyli nagrodzona czterema Lwami na Festiwalu w Gdyni historia legendarnego polskiego okrętu podwodnego z czasów II wojny światowej.

– Festiwalu w Gdyni historia legendarnego polskiego okrętu podwodnego z czasów II wojny światowej.

– Magic Mike powraca na scenę po długiej przerwie w MAGIC MIKE: OSTATNI TANIEC (premiera 27.03).

– GRA FORTUNY — najnowsza komedia akcji Guy’a Ritchiego z Jasonem Stathamem, Aubrey Plazą i Hugh Grantem w rolach głównych (premiera 30.03).

HITY MIESIĄCA

ORZEŁ. OSTATNI PATROL, dramat wojenny, już dostępny

Wys.: Tomasz Ziętek, Matusz Kościukiewicz, Antoni Pawlicki

Nagrodzony czterema Złotymi Lwami na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni dramat wojenny, który opowiada o ostatniej misji legendarnego okrętu podwodnego ORP „Orzeł”. Podczas marcowej gali Polskich Nagród Filmowych obraz Jacka Bławuta zdobył dwa Orły.

Rok 1940. Supernowoczesny polski okręt podwodny ORP „Orzeł” sunie pod powierzchnią morza z doskonale wyszkolą załogą na pokładzie. Marynarze mają na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów, jak ucieczkę z Tallina oraz zatopienie niemieckiego transportowca „Rio De Janeiro”. Teraz stają w obliczu równie tajemniczej, co niebezpiecznej misji, która stworzy jedną z największych legend polskiej marynarki.

DZIKA NOC, komedia, akcja, już dostępny

Wys.: David Harbour, John Leguizamo, Edi Patterson

Kinowy hit za 20 milionów dolarów, który przyniósł twórcom zyski na poziomie trzykrotności kosztów. W roli główniej dwukrotnie nominowany do Emmy David Harbour.

Śnieżny wigilijny wieczór. Święty Mikołaj przemierza cały świat, roznosząc upragnione prezenty. Coroczna wędrówka zostaje jednak przerwana w rezydencji pewnej zamożnej rodziny, zaatakowanej przez grupę najemników. Święty Mikołaj staje na wysokości zadania i postania stoczyć walkę, by uratować święta.

LOMBARD, dokumentalny, już dostępny

Uhonorowany Orłem 2023 w kategorii “Naljepszy film dokumentalny” oraz czterema nagrodami na Millennium Docs Against Gravity film Łukasza Kowalskiego.

Jola i Wiesiek mieszkają w „polskim Detroit”, gdzie próbują ratować swój upadający biznes oraz rozpadający się związek. Każdego dnia walczą o przetrwanie, wspierając przy tym mieszkańców zubożałej, poprzemysłowej dzielnicy. Ich determinacja i empatia udowadniają, że siła tkwi we wspólnocie.

CZYM JEST MIŁOŚĆ, komedia romantyczna, już dostępny

Wys.: Emma Roberts, Richard Gere, Diane Keaton, Susan Sarandon

Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie opowiadająca o familijno-miłosnych perypetiach. Na ekranie legendy gatunku — Diane Keaton, Susan Sarandon i Richard Gere.

Michelle i Allen są młodzi i bardzo zakochani, jednak nie są zgodni w kwestii ślubu. Ich rodziny postanawiają więc zorganizować przyjęcie, podczas którego poznają się i wspólnie omówią plany na przyszłość. Nikt jednak nie przypuszcza, że rodzice pary już się znają i to bardzo dobrze. Nagle typowe rodzinne spotkanie przeradza się w istny chaos.

FABELMANOWIE, dramat, już dostępny

Wys.: Michelle Williams, Paul Dano, Seth Rogen

Nagrodzony dwoma Złotymi Globami, nominowany do Oscara® w aż siedmiu kategoriach najnowszy film Stevena Spielberga, w którym legendarny hollywoodzki reżyser wraca do czasów swojego dzieciństwa. Autorem zdjęć jest oscarowy polski operator, Janusz Kamiński.

Opowieść o dorastaniu Sammy’ego Fabelmana, wrażliwego nastolatka, wielkiego miłośnika kina i początkującego filmowca. Sammy przypadkiem poznaje dramatyczną, trawiącą rodzinę tajemnicę. Jednocześnie odkrywa potęgę kina, które w niezwykły sposób pomaga odkrywać prawdę o najbliższych i o nas samych.

CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU, akcja, sci-fi, w ofercie od 17.03.

Wys.: Letitia Wright, Lupita Nyong’o, Angela Basset

Nagrodzona Oscarem® i Złotym Globem najnowsza produkcja Marvel Studios. W filmie oddano hołd zmarłemu w 2020 roku Chdwickowi Bosemanowi, wcielającemu się w postać Czarnej Pantery.

Po śmierci króla T’Challi królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i Dora Milaje bronią swojej ojczyzny przed zakusami światowych mocarstw. Czekają ich nowe wyzwania, więc bohaterowie z pomocą War Dog Nakii i Everetta Rossa jednoczą siły i przecierają nowe szlaki dla królestwa Wakandy.

WYSTRZAŁOWE WESELE, akcja, komedia romantyczna, w ofercie od 23.03

Wys.: Jennifer Lopez, Josh Duhmel, Lenny Kravitz, Jennifer Coolidge, Sonia Braga

Wybuchowa komedia romantyczna w reżyserii Jasona Moore’a, twórcy m.in. hitowego „Pitch Perfect” czy „Żony na pokaz”.

Darcy i Tom postanawiają sformalizować swój związek. Ich wymarzone wesele musi być wyjątkowe i ekstrawaganckie, jak oni sami. Postanawiają zorganizować luksusową imprezę na egzotycznej wyspie. Ten wielki dzień zakłóca nagle pojawianie się uzbrojonych porywaczy! Chcąc uratować siebie i swoje rodziny Darcy i Tom muszą stawić czoła niebezpiecznym gangsterom.

MAGIC MIKE: OSTATNI TANIEC, dramat, komedia, w ofercie od 27.03.

Wys.: Channing Tatum, Salma Hayek

Channing Tatum powraca jako Mike Lane w kolejnej odsłonie głośnego i gorącego hitu MAGIC MIKE. Tym razem na ekranie partneruje mu piękna Salma Hayek.
Mike jest przekonany o słuszności swej decyzji i odejściu z erotycznej branży. Jednak okoliczności zmuszają go do powrotu na scenę. Na jego drodze staje Maxandra Mendoza, która kusi go propozycją nie do odrzucenia. Kiedy razem wyjeżdżają do Londynu, Mike odkrywa, co tak naprawdę kieruje jego towarzyszką.

GRA FORTUNY, komedia, thriller, akcja, w ofercie od 30.03.

Wys.: Jason Statham, Aubrey Plaza, Hugh Grant, Josh Hartnett

Gwiazdorzy filmów akcji Jason Statham i Josh Hartnett w najnowszym filmie Guy’a Ritchiego. Na ekranie również ikona kina Hugh Grant oraz piękna Aubrey Plaza.

Orson Fortune to agent MI6 pracujący dla międzynarodowej grupy wywiadowczej. Musi on stawić czoła handlarzowi bronią Gregowi Simmondsow, który planuje sprzedaż nowej śmiercionośnej technologii. Plan Orsona wymaga zwerbowania do współpracy gwiazdy Hollywood Danny’ego Francesco, który do ryzykownych misji pali się jednak tylko na ekranie. Aktor otrzymuje więc propozycję nie do odrzucenia.

CHRZCINY, komedia obyczajowa, w ofercie od 31.03.

Wys.: Katarzyna Figura, Maciej Musiałowski, Michał Żurawski, Tomasz Włosok

Komedia obyczajowa Jakuba Skocznia w plejadą polskich gwiazd. Akcja rozgrywa się w czasie wprowadzenia stanu wojennego.

Grudzień 1981 roku. Gorliwa katoliczka, Marianna postanawia pogodzić skłócone od lat dzieci podczas chrzcin najmłodszego wnuka. Jej plany może pokrzyżować generał Jaruzelski, który ogłasza tego dnia stan wojenny. Kobieta w imię dobra rodziny postanawia ukryć przed bliskimi prawdę o sytuacji w kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *