MediaZapowiedzi TV

Premiery ekranizacji Ingi Lindström oraz nowy Rejs ku szczęściu w marcu w Romance TV!

Fani ekranizacji powieści Ingi Lindström doczekają się w marcu aż czterech telewizyjnych premier filmów na podstawie książek ich ulubionej autorki. Na nowości Romance TV zaprasza w każdy czwartek o godz. 20:00. Wielbiciele Rejsu ku szczęściu także nie będą narzekać, gdyż stacja zaprasza ich na premierowy rejs na Florydę, a to 20 marca, także o godz. 20:00.

 

W marcowe czwartkowe wieczory Romance TV porwie swoich widzów do malowniczej Szwecji prezentując im nową, pełną namiętności historię miłosną od Ingi Lindström. Zaś w środę, 20 marca, wszyscy fani organizacji ślubów udadzą się w „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna na Florydę”.

Inga Lindström: Droga do ciebie, 7 marca, godz. 20:00

Sztokholm. Mia Rosenblom, studentka teologii, jest szczęśliwa z Markusem Nybomem, historykiem sztuki. Mia dostaje propozycję pracy. Ma zastąpić w Liljeham ciężko chorego pastora Hasselrota. Decyzja zapada szybko, ponieważ Mia dowiedziała się właśnie, że Markus ją zdradza… Jadąc do Liljeham kobieta poznaje Patricka Ekhama, który od pierwszej chwili wydaje jej się bardzo sympatyczny.

Inga Lindström: Skok w szczęście, 14 marca, godz. 20:00

Louise chce zakończyć karierę amazonki. Pragnie bowiem rozpocząć nowe życie w Dubaju, u boku Markusa. Przed wyjazdem postanawia jednak wystartować w swoich ostatnich zawodach hippicznych. Spotyka tam swoją młodzieńczą miłość, Axela. Axel twierdzi, że macocha Louise chce sprzedać majątek ziemski Rosenfeldt, w którym dziewczyna dorastała. Louise jedzie z Axelem do miejscowości, w której spędziła dzieciństwo.

Inga Lindström: W letnim domu, 21 marca

Christinę Lund czeka wspaniała przyszłość. Skończyła studia prawnicze z wyróżnieniem i teraz zgodnie z dawno opracowanym planem zacznie pracować w kancelarii swojego ojca. Z Torstenem Rosmarkiem, wspólnikiem ojca, łączy ją znacznie więcej niż tylko praca. Christina i Torsten od dłuższego czasu są parą. Już wkrótce Christina rzuci się w wir pracy, ale na razie wyjeżdża na krótki urlop na wieś do letniego domu należącego do jej rodziny. Od przedwczesnej śmierci matki Christiny nikt z niego nie korzysta. Czy tam inaczej spojrzy na życie?

Inga Lindström: Konie z Katarinabergu, 28 marca, godz. 20:00

Eva musi odwiedzić służbowo zamek Katarinaberg. Zabiera ze sobą swoją chorą córkę, Annikę. Eva poznaje na zamku Petera, syna właściciela majątku. Obecność Petera i trzymanych w majątku koni wspaniale wpływa na Annikę. Eva jest zainteresowana Peterem. Ale on poznaje prawdziwy powód wizyty Evy i czuje się oszukany. Kobieta jest rozdarta między swoją pracą a miłością do Petera. Czy podejmie słuszną decyzję?

Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna na Florydę

Marie i Daniel, konsultanci ślubni na pokładzie M/S Deutschland, organizują przepiękne uroczystości ślubne w popularnych zakątkach świata. Ich pracę zawsze komplikują jednak najróżniejsze perturbacje. Na przykład biolog morski, profesor Robert Grunert, zostaje wezwany na Florydę wcześniej. Musi tam wykonać polecenie służbowe swojego szefa. Żona Roberta, Anne, zostaje na pokładzie statku. Poznaje Dennisa Hoffmanna i jego żonę, ciężarną Biancę. Wszyscy na pokładzie zadają sobie pytanie, kiedy na ślubnym kobiercu staną konsultanci ślubni Marie i Daniel…

foto. Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *