Premiery filmowe w listopadzie na Paramount Channel

Długie listopadowe wieczory nie muszą być nudne! Sprawdźcie, co kanał Paramount Channel przygotował na listopadowe wieczory.

[AdSense-A]

 

[AdSense-B]

niedziela, 11 listopada, godz. 20:00 – „Chicago”

sobota, 17 listopada, godz. 20:00 – „Wątpliwość”

poniedziałek, 19 listopada, godz. 20:00 – „Tylko jeden”

środa, 21 listopada, godz. 20:00 – „Starsza Pani musi zniknąć”

poniedziałek, 26 listopada, godz. 20:00 – „Czterej bracia”

piątek, 30 listopada, godz. 20:00 – „Draka w Bronksie”

Paramount Channel HD to światowa marka telewizyjna, powstała z inicjatywy jednej z największych wytwórni filmowych, Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom. Paramount Channel HD gwarantuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu.

To jedyny kanał filmowy w Polsce grający wyłącznie hity filmowe z USA, wśród nich zarówno kultowe mega produkcje tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego jak i najświeższe filmy z Fabryki Snów.

Włączając Paramount Channel HD każdy widz będzie mógł zaprosić do swojego domu prawdziwe Hollywood, z jego emocjami, magią, spektakularną rozrywką i całą plejadą największych gwiazd amerykańskiego przemysłu rozrywkowego.

[AdSense-C]

W ramówce Paramount Channel HD sympatycy dobrego hollywoodzkiego kina znajdą zawsze coś dla siebie. Oferta programowa kanału obejmuje szerokie spektrum gatunków filmowych od horroru, przez dramat, kino akcji, aż po kino familijne.

Kanał Paramount Channel HD oferuje widzom filmy wyłącznie w jakości HD/Blue Ray. Jest dostępny w Polsce w ponad 3,2 mln gospodarstw domowych, w pakietach telewizyjnych operatorów telewizji kablowej i satelitarnej.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *