MediaOrange TV

Premiery Orange VOD

Serwujemy Wam dawkę gorących nowości – są nimi głośne tytuły, które prosto z dużych ekranów trafią do Waszego domowego kina. Co warto obejrzeć?

 

Animacje, poruszające dramaty i efektowne kino akcji znajdziecie w październiku w Orange VOD na dekoderach Telewizji od Orange. Nie przegapcie takich produkcji, jak: „Blue Beetle”, „Między nami żywiołami”, „Gran Turismo”, „Porady na zdrady 2” czy „Meg 2: Głębia”.

Dla młodszych widzów

3 października zapraszamy Was do Miasta Żywiołów, gdzie obok siebie żyją przedstawiciele czterech nacji – Wody, Ognia, Ziemi i Powietrza. To naprawdę niezwykła kombinacja, tym bardziej, że miejscowi nie zawsze pałają do siebie sympatią. Czy da się połączyć Ogień z Wodą? Idźcie na żywioł i sprawdźcie sami, oglądając doskonałą animację Disneya i Pixara pt.: „Między nami żywiołami”. W bajce nie zabraknie porywających barw, humoru i niezwykle ciekawych bohaterów.

Poznajcie najnowszy hit uniwersum DC pt.: „Blue Beetle”. To pełna zwariowanych bohaterów, świetnych efektów specjalnych, potężnej dawki humoru i wzruszającej fabuły opowieść o absolwencie college’u, który w zaskakujących okolicznościach zyskuje pozaziemską zbroję i to na stałe połączoną z… jego ciałem. Od tej pory chłopak staje się, albo przynajmniej stara się być, prawdziwym superbohaterem. Wkrótce okaże się jednak, że nowy dar może być dla niego prawdziwym przekleństwem.

Pamiętacie czterech nietuzinkowych braci, którzy mieszkają w podziemnych tunelach, uwielbiają pizzę i są totalnie zieloni? To już 19 października włączcie przebojową animację pt.: „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos”. Tym razem, po latach w ukryciu, Leonardo, Donatello, Michelangelo i Raphae wyruszają na powierzchnię, aby zdobyć sympatię ludzi. Czy im się to uda? Nie zdradzimy, ale na pewno będzie wesoło!

Z kolei 22 października polecamy ukraińską animację pt.: „Mavka i strażnicy lasu”. To magiczna opowieść o tym, że życie w zgodzie z naturą może przynieść prawdziwe szczęście. Kiedy bezduszna i chciwa księżniczka zaczyna zagrażać magicznej puszczy, do akcji wkracza wróżka Mavka. Czy nasza bohaterka zdoła ocalić swój zielony dom i wszystkich jego mieszkańców?

Dawka różnorodnego kina

6 października w naszej ofercie znajdziecie poruszający, słodko-gorzki dramat pt.: „Baby Broker”. Reżyserem filmu jest Hirokazu Koreeda, twórca takich hitów, jak „Złodziejaszki” czy „Jak ojciec i syn”. Dwaj przyjaciele znajdują w oknie życia niemowlę. Postanawiają sprzedać je parze, która nie może mieć własnych dzieci. Jednak niespodziewanie pojawia się biologiczna matka malucha, która odkrywa ten niecny plan i chce zgłosić sprawę odpowiednim służbom. Finał tej historii jest naprawdę zaskakujący.

Z kolei już 13 października zapnijcie pasy i obejrzyjcie opartą na prawdziwej historii Janna Mardenborougha, doskonałą produkcję pt.: „Gran Turismo”. To opowieść o nastolatku, zapalonym graczu gier wyścigowych (w tym tytułowej Gran Turismo), który od wczesnego dzieciństwa marzył o karierze kierowcy wyścigowego. Wkrótce, dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, pasji i przekonaniu, że „wszystko jest możliwe”, spełnił swoje marzenia. W hicie wystąpili m.in.: Archie Madekwe, Orlando Bloom i David Harbour.

17 października zapraszamy na zwariowaną francuską komedię pt.: „Alibi.com 2”, drugą część hitu z 2017 roku. Tym razem zobaczycie, jak pomysłowy Greg, właściciel firmy, która dostarcza swoim klientom wymówki na każdą okazję, postanawia wziąć ślub ze swoją ukochaną i na dodatek – chce zacząć „żyć w prawdzie”. Jednak sęk w tym, że zdążył już bardzo dużo nakłamać wybrance swojego serca i teraz nie może dopuścić, aby wszystko wyszło na jaw. Postanawia zatem zrobić coś szalonego. Nie zdradzimy co, ale szykuje się komiczna jazda bez trzymanki.

Z kolei 20 października polecamy drugą część przebojowej, polskiej komedii romantycznej – „Porady na zdrady 2”. Tym razem będzie jeszcze więcej humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Poradnię dla kobiet ze złamanymi sercami przejmuje brat Maćka – Franek, ale jego dziewczyna nie jest tym zachwycona. Aby uratować ten związek, bohater postanawia zmienić zawód. Na pomoc przychodzi niepoprawny Tymek, który prowadzi grupę wsparcia dla „zagubionych w życiu facetów”. A to dopiero początek kłopotów.

A już 27 października w Orange VOD obejrzyjcie pełen akcji i podwodnej grozy megahit „Meg 2: Głębia”. To druga część kinowego przeboju z 2018 roku. Tym razem największy twardziel współczesnego kina akcji – Jason Statham – będzie musiał zmierzyć się nie z jednym czy dwoma, ale z całą armią największych rekinów, jakie kiedykolwiek istniały – z Megalodonami! To będzie zacięty pojedynek. Kto wyjdzie z niego cało?

foto. Orange Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *