Premiery września w Disney+

Podczas gdy wrzesień może zwiastować koniec lata, nie oznacza końca nowej i ekscytującej rozrywki, która pojawi się w tym miesiącu w Disney+! 8 września obchodzimy Disney+ Day – wyjątkowy dzień, podczas którego odbywają się premiery produkcji od wszystkich najważniejszych marek na platformie. W tym roku widzów zaskoczy pierwszy brytyjski serial Disney+ „Sezon ślubny”, adaptacja klasyka Disneya „Pinokio”, nowy serial biograficzny „Mike”, nowy serial animowany Pixara „Auta w trasie” oraz wiele innych. Ponadto, pojawi się również wiele nowych odcinków seriali, które już podbiły serca widzów, w tym nowe odcinki „Mecenas She-Hulk” i „High School Musical: Serial” i więcej!

 

STARY CZŁOWIEK
[THE OLD MAN]
SERIAL ORYGINALNY
28 września

Serial oparty na bestsellerowej powieści Thomasa Perry’ego o tym samym tytule. „Stary człowiek” opowiada historię Dana Chase’a – byłego agenta CIA, który wiele lat wcześniej wystąpił ze służby, by zaznać spokojnego życia. Jednak gdy pojawia się zabójca, którego celem jest zlikwidowanie Chase’a, stary funkcjonariusz uświadamia sobie, że aby zapewnić sobie przyszłość, musi pogodzić się z przeszłością. Asystent dyrektora FBI ds. kontrwywiadu zostaje wezwany do polowania na Chase’a ze względu na jego skomplikowaną przeszłość związaną z uciekinierem.

THE KARDASHIANS sezon 2
SERIAL ORYGINALNY
22 września

Kamery powracają, aby uchwycić zmieniające się jak w kalejdoskopie życie Kardashianek – Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie. Jedna z najsłynniejszych rodzin zaprasza widzów, by towarzyszyć jej w trakcie największych triumfów i życiowych batalii. Zobaczymy ogniste romanse, przełomowe momenty i niewyobrażalne sukcesy. Mimo że opinia publiczna ma dostęp do prywatności Kardashianek, więzi rodzinne pozostają nierozerwalne.

HOKUS POKUS 2
[HOCUS POCUS 2]
FILM ORYGINALNY
30 września

Minęło 29 lat, odkąd ktoś zapalił świecę Czarnego Płomienia i wskrzesił siedemnastowieczne siostry, które łakną zemsty. Teraz jedynie trzej licealiści mogą powstrzymać drapieżne czarownice przed zrujnowaniem wigilii Wszystkich Świętych w Salem.

ANDOR
SERIAL ORYGINALNY
21 września

Serial „Andor” odkrywa nową perspektywę ze świata „Gwiezdnych wojen”, skupiając się na podróży Cassiana Andora. Serial przybliża opowieść o rodzącej się rebelii przeciwko Imperium i o tym, jak ludzie i planety się w nią zaangażowali. To czas pełen niebezpieczeństw, podstępów i intryg, a Cassian wkroczy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest uczynienie z niego bohatera rebelii.

WITAMY WE WREXHAM
[WELCOME TO WREXHAM]
SERIAL ORYGINALNY
21 września

Rob McElhenney („U nas w Filadelfii”) i Ryan Reynolds („Deadpool”) postanawiają zostać właścicielami trzeciego najstarszego profesjonalnego klubu piłkarskiego na świecie. „Witamy we Wrexham” to serial dokumentalny śledzący marzenia i troski Wrexham, robotniczego miasteczka w Północnej Walii, w Wielkiej Brytanii, gdy dwie hollywoodzkie gwiazdy przejmują na własność historyczny, ale borykający się z problemami klub piłkarski.

PISTOL
SERIAL ORYGINALNY
7 września

Sex Pistols są w centrum szalonej rewolucji rock and rolla, a w centrum serialu „Pistol” jest nie kto inny jak Steve Jones – jeden z założycieli i gitarzysta zespołu. Zabawna, emocjonalna, a momentami łamiąca serce podróż Jonesa prowadzi nas przez wielowątkową opowieść o trzech najbardziej pamiętnych, pełnych chaosu i twórczego sosu latach w historii muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *