NC+Sport w TV

Prestiżowy US Open w Canal+ Sport

Shinnecock Hills Golf Club w stanie Nowy Jork będzie gościć w tym tygodniu elitę golfistów walczących w US Open. Prestiżowy tytuł to jedno, ale imponująca jest również pula nagród – aż 12 milionów dolarów. Transmisje z US Open będzie można oglądać od czwartku do niedzieli w Canal+ Sport.

 

 

 

 

US Open to jeden z czterech turniejów należących do golfowego Wielkiego Szlema. Historia turnieju sięga 1895 roku, kiedy na polu Newport Golf Club rozegrano pierwszą edycję. Do tej pory odbyło się 117 turniejów (rozgrywki przerywano na czas obu wojen światowych).

Cechą charakterystyczną zawodów jest to, że co roku odbywają się w innej lokalizacji. Tegoroczna edycja zostanie rozegrana na przepięknym polu Shinnecock Hills Golf Club, które już po raz piąty gościć będzie najlepszych golfistów świata.

Do walki o trofeum przystąpią bowiem Dustin Johnson – zwycięzca z 2016 roku oraz aktualnie nr 1 w rankingu, Rory McIlroy ,Jason Day czy legenda golfa – Tiger Woods, który trzykrotnie wygrywał US Open.

Zwycięzca turnieju – oprócz swojego miejsca w historii – otrzyma nagrodę w wysokości 2,16 miliona dolarów. Taki sam bonus zgarnął triumfator sprzed roku – Brooks Koepka, który również pojawi się  na polu Shinnecock.

Fani golfa będą mogli śledzić ekscytujące zmagania na żywo na antenie CANAL+SPORT. W czwartek i piątek transmisja z US Open rozpocznie się o godzinie 17:30. Runda III oraz finałowa nadawana będzie w weekend również od 19:00. Zawody komentować będą: Andrzej Person i Jacek Person.

Plan transmisji US Open:

Czwartek, 14 czerwca 

17:30 US OPEN 2018, runda I, CANAL+ SPORT  komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

Piątek, 15 czerwca 

17:30 US OPEN 2018, runda II, CANAL+ SPORT  komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

Sobota, 16 czerwca 

17:30 US OPEN 2018, runda III, CANAL+ SPORT  komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

Niedziela, 17 czerwca 

17:30 US OPEN 2018, runda finałowa, CANAL+ SPORT  komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

Transmisje będzie można oglądać także w serwisie nc+ GO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *