Prezent dla Taty od marki Jabra

Zamień przewidywalne prezenty, takie jak skarpetki czy krawaty, i spraw swojemu Tacie prezent, który naprawdę go podekscytuje! Podaruj mu gadżet, z którym nie będzie chciał się rozstawać! Czy twój Tata ćwiczy na siłowni, czy jest raczej sporadycznym biegaczem? Lubi nowinki technologiczne, czy po prostu praktyczne urządzenia, które pomagają lepiej funkcjonować na co dzień, także w środowisku biznesowym? Jabra oferuje linie inteligentnych zestawów słuchawkowych, które łączy doskonała jakość dźwięku – zarówno dla muzyki, jak i rozmów – a ich parametry i funkcje doceni każdy, nawet najbardziej wymagający Tata.

 

 

Jabra Elite 65t i Jabra Elite Active 65t  

Na samym szczycie, wśród prawdziwie bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, znajdziesz nowe słuchawki Elite trzeciej generacji, dostępne w dwóch wersjach: jednej, przeznaczonej do codziennego użytku, oraz drugiej dla osób aktywnych. Model Elite 65t został opracowany z myślą o najlepszych połączeniach bezprzewodowych i czerpaniu doskonałych wrażeń muzycznych każdego dnia, podczas gdy Elite Active 65t został zaprojektowany tak, aby zapewniać szczególne towarzystwo podczas uprawiania sportu. Uniwersalność i wszechstronna jakość tych słuchawek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy twojego Taty.

Jabra Elite Sport  

Jabra Elite Sport to idealny prezent dla Taty, który poważnie myśli o swojej kondycji. Dzięki spersonalizowanej analizie sprawności fizycznej – zintegrowanej z monitorem pracy serca – oraz aplikacji oferującej automatyczny pomiar tętna (pułap tlenowy VO2 Max), wskaźnik czasu dotarcia na miejsce a także czasu potrzebnego na regenerację organizmu po treningu, możesz mieć pewność, że Twój tata jest perfekcyjnie przygotowany na to, aby przenieść swoją kondycję na wyższy poziom!

Jabra Elite 65e  

Jabra Elite 65e jest idealna dla wielozadaniowego biznesmena, który nieustannie przemieszcza się pomiędzy pracą, domem czy spotkaniem na mieście. Jabra Elite 65e posiada funkcję aktywnej i pasywnej redukcji hałasu, dzięki czemu twój Tata może cieszyć się niczym niezakłóconym dźwiękiem i krystalicznie czystymi połączeniami, gdziekolwiek się znajduje.

Tego szczególnego dnia warto podkreślić znaczenie każdej chwili spędzonej razem i każdej przeprowadzonej rozmowy. Głęboko wierzymy, że dzięki zestawom słuchawkowym Jabra takich chwil w ciągu dnia będzie jeszcze więcej.
Dla bezcennych relacji!

Dostępność

Zestawy słuchawkowe dostępne są w wiodących sklepach na terenie Polski w sugerowanych cenach detalicznych: Jabra Elite 65t – 729,99pln, Jabra Elite Active 799 pln (premiera wkrótce), Jabra Elite Sport 999 pln, Jabra Elite 65e – 799,99pln.

                                                                                                                                                               

                                                                                                                                        

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *