Prezenty, choinki i świąteczna atmosfera w Radiu Pogoda

„Radio Pogoda prezentuje” – pod takim hasłem w poniedziałek, 30 listopada br. ruszy przedświąteczna akcja Radia Pogoda, w której słuchacze będą mogli obdarować swoich bliskich. Redakcja stacji będzie też szukać prawdziwie „Pogodnej choinki” i zaprosi wszystkich do głosowania na najpiękniejszą świąteczną melodię.

 

Od soboty, 28 listopada 2020 r. Radio Pogoda będzie przygotowywać swoich słuchaczy na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Tego dnia na antenie pojawią się pierwsze świąteczne piosenki, a dodatkowo na stronie radiopogoda.pl rozpocznie się plebiscyt na najpiękniejszą świąteczną melodię.

Jak co roku przed świętami w Radiu Pogoda ruszy też akcja „Radio Pogoda prezentuje”, czyli wręcza prezenty. Słuchacze mogą w niej wskazać osoby, które ich zdaniem zasłużyły na niespodziankę. Do zgłoszonych zadzwoni Robert Janowski i wręczy im kosze upominków. Osoby, które zgłoszą bliskich do zabawy, mogą liczyć na płyty z muzyką świąteczną.

Akcja rozpocznie się w poniedziałek, 30 listopada i potrwa do 23 grudnia.

Oprócz tego słuchacze Radia Pogoda będą mogli pochwalić się swoimi drzewkami w zabawie „Pogodne choinki w Radiu Pogoda”. Redakcja przygotuje też możliwość zagłosowania na tę najwspanialszą.

Świąteczne akcje Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku. Dodatkowo akcję „Radio Pogoda prezentuje” wspiera kampania w internecie przygotowana przez dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. – w tym roku obchodzi swoje 5. urodziny. Obecnie programy stacji można słuchać w 8 miastach – w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie na radiopogoda.pl i w aplikacji mobilnej.

To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów, po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji prowadzą m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.

radiopogoda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *