MediaZapowiedzi TV

Pride Month w Telewizji Music Box

Telewizja Music Box popiera działania społeczności LGBT w kierunku budowania jedności, tolerancji i równości. Z tej okazji stacja dla podkreślenia swojego wsparcia międzynarodowego Miesiąca Dumy — Pride Month, odbywającego się w czerwcu, urozmaiciła swoją ofertę antenową.

 

Przez cały miesiąc w telewizji Music Box będzie niesamowicie pozytywnie i kolorowo. Zwiększy się emisja teledysków wykonawców wspierających społeczność LGBTQ+, takich jak Taylor Swift, Sam Smith, Harry Styles, Troye Sivan, Lady Gaga, Madonna i wielu innych. Także ekskluzywnie zagramy klipy queerowych artystów, które na codzień nie można zobaczyć w telewzji muzycznej (RuPaul, Todrick Hall, Priyanka i inni).

Powyższe zmiany dotkną wszystkich pasm muzycznych telewizji („Budzik”, „Hitmix”, „Pop&Dance”, „Dobra-Noc”), a także programów z prezenterami. Tak, w czerwcu Ramona Rey w „Polish Muzykę” zaprezentuje najbardziej radosne polskie przeboje. Leon Myszkowski w liście „Top Dance Chart” zaserwuje kawałki idealne na letnie imprezowe wieczory. Marie w nowym programie „K-POP Mania” zanurzy w świat południowokoreańskich hitów. Natomiast w nowym programie „Hits Around The World” Yarosa Burnos zaprezentuje różnorodność gatunków muzycznych na świecie.

Jednocześnie stacja rozpoczęła kampanię marketingową „Wczuj się w hity” z udziałem znanej drag queen Adelon, uczestnika programu „Czas na Show. Drag Me Out” w TVN. W ramach kampanii Adelon wcielił się w rolę Lady Gagi, zachęcając widzów do muzycznych przeżyć z telewizją Music Box. Kampania także podkreśla wartości stacji – otwartość, równość, inkluzyjność i tolerancję.

foto, źródło. TVN Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *