MediaSieci kabloweZapowiedzi TV

Pride Week w Music Box Polska

Pride Week w Music Box Polska, to projekt specjalny, realizowany razem z magazynem dla osób LGBTQ+ „Republika”, Stowarzyszeniem Lambda Warszawa, Stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza, Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, portalem Cocktajl.pl oraz portalem Queer.pl.

 

Czerwiec od lat kojarzy się z Pride Month, dedykowanym społeczności LGBTQ+. Na całym świecie odbywają się rozmaite wydarzenia w ramach Miesiąca Dumy, będące ukłonem dla tych, którzy jako pierwsi odważyli się walczyć o swoje prawa w nietolerancyjnym świecie.

Globalne marki wspierają inicjatywy Pride Month poprzez swoje zaangażowanie, produkując dedykowane linie odzieży, z których część dochodów przeznaczana jest na pomoc stowarzyszeniom i fundacjom LGBTQ+.

Co zobaczysz podczas Pride Weekendu?

18-20 czerwca: przez całe dni – Music Box Polska zmieni swoje logo na tęczowe, a cały weekend poświęcony będzie najzdolniejszym artystom, którzy zawsze byli przyjaciółmi społeczności LGBTQ+.

50 BEST PRIDE SONGS: sobota, 19 czerwca o 11:00 / niedziela, 20 czerwca o 20:00 – specjalna lista przebojów, w której zaprezentowane zostaną doskonale znane utwory zarówno artystów otwarcie deklarujących przynależność do społeczności LGBTQ+, jak i wspierających ją.

Wśród klipów nie zabraknie wyjątkowych przebojów od artystów takich jak: George Michael, Madonna, Ricky Martin, Cher, Elton John, Years & Years, Lady Gaga, Lil Nas X, jak i klipy polskich artystów: Kayah, Reni Jusis, thekayetan czy Nick Sinckler.

Będziemy obecni podczas Parady Równości!

Kamera Music Box Polska będzie obecna podczas Parady Równości w Warszawie. Możecie liczyć na reportaże po wydarzeniu! Możliwie, że i Ty pojawisz się na naszej antenie!

Bądźmy dumni, bądźmy razem!

Jesteśmy dumni z tego, że Pride Week staje się naszą dobrą tradycją. Rok temu ukraiński kanał należący do holdingu mediowego Music Box Group był pierwszym w historii, który oficjalnie włączył się w obchody Pride Month, emitując „Pride Weekend” i zmieniając barwy swojego logo na tęczowe.

Śledź nas w social mediach!

Będzie tam wiele ciekawostek, a także możliwość wygrania unikalnych prezentów!

Facebook: https://www.facebook.com/musicboxpoland

Instagram: https://www.instagram.com/musicboxpl/

Gzie oglądać?

Jesteśmy dostępni w większości sieci kablowych w Polsce, na przykład:

UPC: dekodery Horizon – #723 / dekodery Mediabox – #798
Vectra – #619
Orange – #687 [NEW!]
Multimedia – #204
Inea – #726
TOYA – #741
TVK Chopin – #622
A także w innych polskich sieciach kablowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *