„Prince Charming” – odważny program o gejach od 2 listopada w TTV!

Po bardzo dobrym starcie programu „Prince Charming” w serwisie Player.pl, TVN Grupa Discovery podjęła decyzję o wprowadzeniu formatu na antenę TTV. Odcinki emitowane będą już od 2 listopada, w każdy wtorek, środę i czwartek o godz. 22:30.

 

„Prince Charming” to program, w którym 13 mężczyzn zabiega o względy wymarzonego kawalera – Jacka Jelonka. W każdym odcinku tytułowy książę zabiera wybranych kandydatów na randki, ale i równolegle żegna się z uczestnikami, z którymi nie uda mu się nawiązać bliższej relacji. Premiera serii budziła ogromne emocje jeszcze na długo przed startem.

„Od początku obserwujemy zainteresowanie wokół „Prince Charming” i to, jak ważny jest on dla odbiorców W przypadku tego programu, poza jego rozrywkowym charakterem, dodatkowo przemawiają za tym względy społeczne – w Polsce wiele mówi się o prawach osób LGBT, i sądzę, że do tych praw należy również realna obecność w telewizji. Cieszymy się, że widzowie będą mogli obejrzeć właśnie w TTV pierwszą polską produkcję prezentującą społeczność LGBT. Wierzę, że fani naszej stacji, która od dawna przecież sięga po odważne tematy, docenią „Prince Charming” i pokochają tych chłopaków, tak jak my” mówi Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV i Playera.

Pierwszy, składający się z 21 odcinków, program o gejach w Polsce – „Prince Charming” – zadebiutuje na antenie TTV już we wtorek 2 listopada o godz. 22:30 Finał zostanie wyemitowany równocześnie – w TTV oraz w serwisie Player.pl.

„Prince Charming” już od 2 listopada trzy razy w tygodniu – od wtorku do czwartku – o godz. 22:30 w TTV!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *