Profesjonalna jakość dźwięku dzięki mikrofonowi Trust GXT 255+ Onyx

Nagrywaj podcasty, podkłady głosowe i streamuj jak profesjonalista za sprawą nowego mikrofonu od Trust Gaming – GXT 255+ Onyx. Dzięki swojej kardioidalnej charakterystyce nagrywania, przeciwwstrząsowemu mocowaniu, możliwości odsłuchu w czasie rzeczywistym i bez opóźnień oraz solidnemu ramieniu, mikrofon Onyx sprawia, że profesjonalna rejestracja głosu może być dostępna dla każdego.

 

Trust GXT 255+ Onyx jest idealnym rozwiązaniem dla aspirujących i profesjonalnych twórców treści, którzy często nagrywają hobbystycznie lub zawodowo oraz szukają mikrofonu oferującego wysoką jakość wykonania oraz dźwięku. Mikrofon Onyx został opracowany z myślą o łatwej obsłudze – wystarczy podpiąć go do komputera poprzez port USB. Połączenie wysokiej jakości mikrofonu i elastycznego ramienia ze zintegrowanym kablem USB zapewnia wszystko, co jest potrzebne do nagrywania dźwięku o jakości studyjnej. Dodatkowo, wielokolorowa dioda LED dodaje mu unikatowego stylu.

Dźwięk klasy studyjnej

Kardioidalny wzorzec nagrywania daje pewność, że nagrywasz tylko swój głos z jak najmniejszą ilością szumów tła. W zestawie znajduje się również filtr pop, który pomaga zredukować niechciane, irytujące dźwięki

Elastyczne ramię

Profesjonalne ramię mikrofonu jest elastyczne i wytrzymałe, a jednocześnie mieści kabel USB mikrofonu, zapewniając elegancki wygląd. Dla dodatkowej wygody dostępne jest nawet drugie złącze USB.

Odsłuch bez opóźnień

Podłącz zestaw słuchawkowy do złącza AUX 3,5 mm i usłysz co nagrywasz w czasie rzeczywistym, bez opóźnień. Gdy słyszysz co robisz, łatwiej jest dostosować poziom głośności.

6-kolorowe diody LED

Nadaj swoim streamom nieco więcej blasku dzięki 6-kolorowej diodzie LED. Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada i spraw, że twoja transmisja będzie się wyróżniać na tle innych. Ponadto jest to również funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ dioda LED zmienia kolor na czerwony, gdy wyciszasz mikrofon.

Proste przejście na zawodowstwo

Trust GXT 255+ Onyx to najprostszy sposób na podniesienie jakości nagrań i streamów: dźwięk klasy studyjnej, elastyczne i wytrzymałe ramię oraz prosta konfiguracja przez USB bez konieczności stosowania osobnego miksera.

Mik rofon Trust GXT 255+ Onyx jest już dostępny w sprzedaży w sklepach z elektroniką i sprzętem komputerowym w cenie od 869 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *