Program informacyjno-poradnikowy "Na Czasie UA" w Superstacji

„Na Czasie UA” to cotygodniowy program o charakterze informacyjno-poradnikowym dla 1,5 mln Ukraińców mieszkających w Polsce.
 
Program – nadawany w języku ukraińskim – przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia ukraińskiej mniejszości w naszym kraju, a także te istotne z punktu widzenia polsko-ukraińskich stosunków dwustronnych.
Ukraińscy dziennikarze tworzący program starają się również odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące problemów codziennego życia w Polsce.
Dzięki rozmowom z zaproszonymi do studia gośćmi program „Na Czasie UA” jest platformą porad oraz wskazówek, które mogą ułatwić życie mieszkającym w Polsce Ukraińcom.
Premiera programu „Na Czasie UA” już dziś o 21:45 w Superstacji


3 myśli na temat “Program informacyjno-poradnikowy "Na Czasie UA" w Superstacji

 • 16 września 2017 o 18:32
  Permalink

  * jak widać Superstacja schodzi na złe tory !!! poza tym ukraińcy nie płacą za kabel / platformę sat. widzę ich w marketach jak robią zakupy i 100x oglądają towar dokładnie patrząc na cenę , liczą się z każdym groszem.

  Odpowiedz
 • 17 września 2017 o 09:42
  Permalink

  ja sie ciesze ze sa Ukraicy w Polsce i ciesze sie ze Superstacja dostrzegla problem informacji dla nich . Tylko nie zrezygnujcie i dajcie jakas reklame zeby wiecej ich bylo. Wolacy katolacy i tak do was nie przyjda a tutaj macie ponad 1000000 grupe docelowa – nawet jak bedzie kilkanascie procent to i tak bedzie sukces. Proponuje tylko na dole tlumaczenie na jezyk polski i bedzie super

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *