Program Małgorzaty Ohme „Onet w domu” w każdą środę w Onecie

„Onet w domu” jest rozbudowaną kontynuacją popularnego programu #zostajewdomu z Onet. Nowy program Małgorzaty Ohme ruszy w środę, 2 września o godz. 10.30. W przytulnej domowej przestrzeni, redaktor naczelna Onet Kobieta porozmawia ze swoimi gośćmi m.in. o psychologii, życiu, gotowaniu, zabawie, wolnym czasie, rodzinie, trendach oraz sprawach bieżących, czyli o wszystkim tym, co jest bliskie ludziom i ich codziennemu życiu.

 

Gośćmi pierwszego odcinka będą: Dorota Sumińska, Maria Rotkiel oraz Marcin Perfuński. W nowym programie, Małgorzata Ohme będzie prowadzić szczere rozmowy, wraz z gośćmi spróbuje znaleźć rozwiązania na codzienne wyzwania każdego z nas. Prowadząca oraz goście będą także odpowiadać na pytania i komentarze użytkowników przesyłane mailowo lub na Facebooku.

Naszym głównym założeniem jest zbudowanie szczerej więzi z odbiorcą i jego życiem codziennym. Chcemy przekazać wiedzę, ale bardziej zależy nam na tym, żeby widz widział w nas partnerów do rozmowy, a przede wszystkim stał się jej aktywnym uczestnikiem mówi Małgorzata Ohme, prowadząca program, redaktor naczelna Onet Kobieta. W programie stawiamy na autentyczność, dlatego zarówno ja, jak i moi goście nie będziemy mieli makijażu telewizyjnego ani stylizacji modowych – pokażemy się tacy, jakimi jesteśmy każdego dnia. Bez upiększania. Porozmawiamy o wszystkim: o psychologii, życiu, gotowaniu, zabawie, czasie wolnym, wakacjach, rodzinie, dzieciach, skomentujemy trendy, odniesiemy się do spraw bieżących. Porozmawiamy na serio, ale nie zapominając o humorze i dobrej zabawiedodaje Małgorzata Ohme. 

Program będzie emitowany w każdą środę o godz. 10.30 w Onecie oraz w mediach społecznościowych. Każdy odcinek będzie trwać ok. 50 minut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *