Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Program poleceń w lajt mobile

Za polecanie usług lajt mobile można obniżyć swoje koszty abonamentu o 50,00 zł za każda poleconą osobę, która skorzysta z naszych usług.

 

W lajt mobile za każde polecenie nowego Klienta, który skorzysta z usług, można otrzymać rabat w wysokości 50,00 zł do abonamentu. Rabat ten obniża miesięczne koszty abonamentu i można go przedłużać każdym poleceniem usług kolejnym znajomym – za każdego z nich przyznawany jest rabat w wysokości 50,00 zł. Wystarczy, że usługa, którą wybierze nowy Klient, zostanie aktywowana i zaksięgujemy jego pierwszą płatność, a rabat 50,00 zł zostanie automatycznie doliczony do kolejnych płatności w lajt mobile, podzielony na 5 miesięcy i przez ten czas rachunki będą niższe o 10,00 zł/mies.

Po co przepłacać, kiedy można mieć jeszcze taniej? No właśnie!

lajt mobile doskonale wie, że ich oferta jest praktycznie bezkonkurencyjna pod względem ceny, ale daje możliwość swoim Klientom do obniżania jeszcze bardziej swoich rachunków! Co za tym idzie? Wystarczy, że osoba której polecono usługi podczas składania zamówienia wpisze w odpowiednim miejscu podstawowe dane osoby polecającej i tyle – resztą zajmują się sami, czyli: finalizują umowę z osobą, której zostały polecone usługi, a osoba polecająca otrzymuje rabat doliczony do kolejnych rachunków. Usługi lajt mobile można polecać bez końca i cieszyć się niższymi rachunkami praktycznie non stop. Wszystko zależy od liczby osób, która zdecyduje się skorzystać z polecenia z usług lajt mobile.

Więcej informacji na stronie: https://lajtmobile.pl/polec-znajomego/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *