Promocja myPhone: podaruj dziadkom telefon i odbierz voucher na fotoksiążkę

Dzień Babci i Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Z tego względu warto postarać się o prezent, który ucieszy seniorów i będzie stanowił praktyczny dodatek. Może być to więc laurka lub inne arcydzieło przygotowane przez wnuka, wnuczkę oraz … telefon komórkowy stworzony z myślą o osobach w dojrzałym wieku. Z pomocą przychodzi więc marka myPhone, która przygotowała promocję w ramach, której klient po zakupie telefonu może odebrać voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości aż 39,99 zł.

 

 

 

 

Fotoksiążka może stanowić dodatkowy prezent dla dziadków, a już z pewnością będzie świetną, rodzinną pamiątką. Więcej informacji o promocji myPhone znajdziemy na dedykowanej stronie: https://www.myphone.pl/konkurs-dzien-babci-i-dziadka-2020/

Komórka dla seniora – jaką wybrać?

Telefony komórkowe dedykowane seniorom mają wiele atutów, dzięki którym są one łatwiejsze w obsłudze nawet dla osób słabiej widzących, a także bardziej praktyczne i z unikalnymi funkcjami, jakich nie znajdziemy w innych modelach. W konsekwencji takie urządzenie jest bardziej przyjazne dla osoby starszej dzięki temu, że posiada większy, bardziej czytelny ekran, proste obrazkowe menu oraz duże wyspowe klawisze. Takie telefony są też często wyposażone w funkcję fotokontaktów, dzięki czemu wybór i rozpoznanie rozmówcy jest bajecznie proste. Nawiązanie połączenia z konkretną osobą jeszcze bardziej ułatwia opcja szybkiego wybierania kontaktów. Dzięki niej połączenie następuje po dłuższym przyciśnięciu danego klawisza, do którego przypisany jest odbiorca np. syn, wnuczka czy sąsiadka. Nie mniej ważne są też: stacja ładująca, przycisk funkcyjny SOS, czy radio FM i pojemna bateria zapewniająca długi czas działania na jednym ładowaniu.
Urządzenie ze stacją łączy w sobie funkcję telefonu stacjonarnego i komórkowego, który można zabrać ze sobą przy wyjściu. Natomiast, po podłączeniu go do stacji w domu, telefon pracuje dłużej i nigdzie się nie zawieruszy. Z kolei specjalny, programowalny klawisz SOS daje możliwość nawiązania połączenia/wysłania wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego, dłuższego przyciśnięcia. W efekcie można w razie niebezpieczeństwa zawiadomić pogotowie lub policję, albo krewnego.

Telefony dla seniora, które spełniają te kryteria dostępne są w ofercie marki myPhone i nieprzerwanie cieszą się dużą popularnością. Więcej o telefonach myPhone dla seniorów na: https://www.myphone.pl/category/telefony-dla-seniora/

Promocja myPhone

Podaruj Dziadkom telefon myPhone i odbierz voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przedstawiciele myPhone przygotowali razem z CEWE FOTOKSIĄŻKA promocję. W jej ramach, po zakupie telefonu, można zyskać voucher na wykonanie fotoksiążki (np. CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama).

Zasady: klient, który w okresie trwania promocji tj. 15-31.01.2020 kupi w polskim sklepie (stacjonarnym, online) telefon myPhone objęty promocją i wypełni formularz, otrzyma voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 39,99 zł na realizację fotoksiążki na www.CEWE.pl lub w punktach partnerskich CEWE. Ilość voucherów w promocji jest ograniczona.

Telefony myPhone objęte promocją: myPhone Halo Q, myPhone Halo Q+, myPhone Halo S, myPhone Halo S+, myPhone Maestro, myPhone Maestro +, myPhone Tango.

Więcej informacji o promocji, regulamin oraz formularz znajdują się na dedykowanej stronie: https://www.myphone.pl/konkurs-dzien-babci-i-dziadka-2020/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *