MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Propozycje Platformy Canal+ na sobotę 13 czerwca

Propozycje programowe kanałów Platformy Canal+ na sobotę 13 czerwca 2020 roku.

 

 

CANAL+ PREMIUM

 

Mayday

komedia, Polska, 2020
reżyseria: Sam Akina
obsada: Piotr Adamczyk, Adam Woronowicz, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz

Bigamia to nie bułka z masłem – to ciężka praca, która wymaga zręczności i konsekwencji. Komedia cwaniacko-małżeńska z Piotrem Adamczykiem w roli głównej.

Poznajcie Jana Kowalskiego: warszawskiego taksówkarza, na pozór banalnego człowieka o banalnym nazwisku. Tak naprawdę jednak nasz bohater jest pierwszej klasy oszustem, który od lat prowadzi podwójne życie u boku dwóch żon. Czy jednak można kłamać w nieskończoność? Ekranizacja cieszącej się niesłabnącą popularnością farsy Raya Cooneya. W roli bigamisty Kowalskiego – Piotr Adamczyk.

PREMIERA: CANAL+ PREMIUM, sobota, 13 czerwca o godz. 21:00, powtórka 17 czerwca o godz. 21:00

 

CANAL+ FILM

Teraz albo nigdy

komedia, USA, 2018
reżyser: Peter Segal
obsada: Jennifer Lopez, Vanessa Hudgens, Leah Remini, Treat Williams, Milo Ventimiglia, Annaleigh Ashford

Maya jest pracownicą supermarketu, która z powodu braku dyplomu nie może dostać awansu, choć na niego zasługuje. Zmyśla historię na temat swojego życia i zatrudnia się w dużej korporacji. Chce udowodnić sobie i innym, że jest w stanie poradzić sobie w wielkiej firmie.

Maya wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi i już od lat należy jej się awans. Jednak z powodu braku odpowiedniego wykształcenia, jej stanowisko jest zawsze oddawane łysiejącym facetom z brzuszkiem. Pewnego dnia dostaje jednak telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną do wielkiej korporacji. Okazuje się, że znajomy podrobił jej życiorys, zamieniając brak wykształcenia i pracy w prestiżowych firmach na cenioną uczelnię, światowe kontrakty i branżowe sukcesy. Maya z zupełnie nową tożsamością rusza na podbój firmy, startując od razu z kierowniczego stanowiska. Wkrótce jednak przeszłość kobiety się o nią upomni i to w najmniej oczekiwany sposób.

EMISJA: CANAL+ FILM, sobota, 13 czerwca o godz. 20:00

 

CANAL+ FAMILY

 

Zwyczajna przysługa

 

kryminał, Kanada, USA, 2018

reżyser: Paul Feig

obsada: Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding

Stephanie i Emily poznają się w szkole podstawowej, odbierając swoich synków z zajęć. Między kobietami zawiązuje się nić porozumienia i kiedy Emily niespodziewanie ginie, jej przyjaciółka Stephanie czuje się zobowiązana, aby samodzielnie rozpocząć prywatne śledztwo.

Stephanie jest naiwną, samotną matką, która prowadzi vloga o tematyce rodzicielskiej. Emily z kolei, to piękna i wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Kobiety poznają się odbierając synów ze szkoły i mimowolnie się zaprzyjaźniają. Stephanie pewnego dnia zgadza się odebrać syna Emily ze szkoły w ramach zwyczajnej, przyjacielskiej przysługi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że sytuacja powtarza się przez kilka następnych dni. Okazuje się, że Emily zaginęła. Stephanie postanawia pomóc mężowi przyjaciółki w poszukiwaniach i po odkryciu pewnych tajemnic okazuje się, jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, sobota, 13 czerwca o godz. 21:15 

 

CANAL+ SERIALE

 

Dlaczego kobiety zabijają?

serial kryminalny, USA, 2019

reżyser: Marc Webb

obsada: Lucy Liu, Ginnifer Goodwin, Kirby Howell-Baptiste

Trzy różne kobiety zamieszkują ten sam dom na przestrzeni trzech różnych dekad. Poza rezydencją łączy je jeszcze jedno, ten sam problem niewierności ze strony mężów.

W 1963 roku Beth Ann Stanton jest zadowoloną z życia gospodynią domową. Wszystko się zmienia, gdy dowiaduje się o niewierności męża. W 1984 roku towarzyska Simone Grove odkrywa, że jej trzeci mąż jest gejem i ma romans z dużo młodszym od siebie mężczyzną. W 2019 roku żyjąca w otwartym małżeństwie Taylor Harding zaprasza do domu swoją kochankę. Okazuje się, że nie tylko ona miała z nią romans. Niewierność i zdrady w każdym z małżeństw pociągają za sobą serię zdarzeń, która prowadzi do tego, że te trzy kobiety stają się zabójczyniami.

EMISJA: CANAL+ SERIALE, sobota, 13 czerwca o godz. 20:00, odc. 7., 8.

 

CANAL+ DOKUMENT

 

Mięso – nasz wróg?

prod. Wielka Brytania
reżyser: Oliver Bootle

Mięso? Nie, dziękuję. Ubój przemysłowy trzody zarzyna naszą planetę.

Przemysłowa hodowla zwierząt na mięso niszczy Ziemię. Branża mięsna, według obecnych danych, emituje więcej gazów cieplarnianych niż cały światowy transport. Liz Bonnin przygląda się temu problemowi. Dokument uświadomi widzom, jaki wpływ na ekosystem ma ubój zwierząt na masową skalę.

EMISJA: CANAL+ DOKUMENT, sobota, 13 czerwca o godz. 20:00

 

ALE KINO+

 

Norskov 2

serial kryminalny, Dania, 2017
reżyser: Heidi Maria Faisst
obsada: Thomas Levin, Claus Riis Østergaard, Jacob Lohmann

Nordic noir w najlepszym wydaniu. W miasteczku na duńskich peryferiach wciąż trwa zażarta walka o wpływy.

Norskov na Jutlandii. Przedsiębiorca Casper Bondesen trafia na 14 lat do więzienia za handel narkotykami. Biznesu dogląda jego żona, Claudia. Okazuje się, że jej interesy są sprzeczne z planami wciąż wpływowego Martina Kierkegaarda. Konflikt jest nieunikniony. Nikt w Norskov nie będzie mógł pozostać wobec niego obojętnym. Realistyczna produkcja kryminalna w charakterystycznym stylu nordic noir.

PREMIERA: ALE KINO+, sobota, 13 czerwca o godz. 20:10, odc.1., 2., powtórka 19 czerwca godz. 21:55

 

KUCHNIA+

 

Na tropie nowych smaków: Chiny

Seria dokumentalna, Australia, 2018, 10 x 30 min.

Kontynuacja serii dokumentalnej, w której charyzmatyczny szef kuchni, Adam Liaw, tropi najlepsze smaki z całego świata. Tym razem odwiedza Chiny.

Australijski szef kuchni Adam Liaw jest specjalistą od inspirujących, kulinarnych podróży. Tym razem zawita do Chin, by zjeździć ten kraj wzdłuż i wszerz. Jakie smaki skrywa jedno z największych państw świata? Jak znaczne są różnice między kuchniami poszczególnych regionów? Od Pekinu do Szanghaju, od prowincji Anhui, przez Szantung, Junnan, Syczuan, Guangdong i Fujian po wyspę Hajnan.

PREMIERA: KUCHNIA+, sobota, 13 czerwca o godz. 17:00, odc. 9., powtórka 14 czerwca o godz. 10:00

 

DOMO+

 

Wielkie projekty: Australia 5

Seria dokumentalna, Australia,  2014, 10 x 60 min.

Architekt Peter Maddison już po raz piąty zaprezentuje najciekawsze i najbardziej wymagające projekty architektoniczne, realizowane przez prywatnych inwestorów w Australii.

Peter Maddison zabiera widzów na australijskie place budowy i pokazuje, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w stworzenie wymarzonego domu. Ekipa telewizyjna towarzyszy inwestorom w kolejnych etapach prac, będąc świadkiem chwil radości i zwątpienia. W tym sezonie zobaczymy m.in. wodoodporny dom budowany z morskich kontenerów przez człowieka, który utracił dorobek życia w czasie wielkiej powodzi w Queensland.

PREMIERA: DOMO+, sobota, 13 czerwca o godz. 21:00, odc. 8., powtórka 14 czerwca o godz. 15:00

 

PLANETE+

 

Fantastyczny Pan Bill Murray

film dokumentalny, Francja, 2019, 52 min

reżyser: Stéphane Benhamou

Bill Murray stroni od wywiadów i świateł reflektorów. Woli być tam, gdzie nikt się go nie spodziewa.

Autorzy dokumentu patrzą na Billa Murraya przez pryzmat jego najbardziej znanego filmu. Szukają podobieństw pomiędzy Philem z „Dnia Świstaka” a aktorem, który zagrał go z taką swadą. Snują pełną humoru i ciepła opowieść o chłopaku z Illinois, który stał się gwiazdą programu „Saturday Night Live”, by z rozbrajającym uśmiechem zdobyć Hollywood i serca widzów na całym świecie.

PREMIERA: PLANETE+, sobota, 13 czerwca o godz. 22:00, powtórka 20 czerwca o godz. 21:00

 

MiniMini+  

 

 Strażak Sam 9

serial animowany, Wlk. Brytania, 2013 

Nowy sezon to jeszcze więcej przygód i akcji ratunkowych! Strażak Sam i jego drużyna będą mieli więcej pracy niż kiedykolwiek!

Serial o przygodach Strażaka Sama podbił serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje – wtedy Sam i jego drużyna muszą wkroczyć do akcji. Nie ważne czy popsuje się pociąg, czy trzeba pomóc pasażerom łodzi, która utknęła na morzu – Sam, Penny, Elvis i Oficer Steele są zawsze na posterunku, gotowi do niesienia pomocy! Dzielny strażak nie tylko gasi pożary i bierze udział w akcjach ratunkowych, ale również doradza mieszkańcom Pontypandy w różnych sprawach. Wszyscy cenią jego rozwagę i mądrość. Tym razem w małym Pontypandy pojawią się nowi mieszkańcy: Moose Roberts – ekspert od radzenia sobie w trudnych warunkach, który zakłada szkołę przetrwania oraz kierowca pociągu, Gareth Griffiths. W miasteczku zjawia się także nowa nauczycielka Pani Chen z córeczką o imieniu Lily.

EMISJA: MINIMINI+, sobota, 13 czerwca od godz. 08:40, odc. 13.

 

teleTOON+

Wielkie przygody Kapitana Majtasa

serial animowany, USA, 2017, 13 x 26 min.

Serial zrealizowany na podstawie cyklu ilustrowanych powieści dla dzieci o Kapitanie Majtasie, autorstwa Dava Pilkeya.

George Beard i Harold Hutchins chodzą do czwartej klasy podstawówki. Uwielbiają komiksy i wymyślili postać superbohatera – Kapitana Majtasa. Łączy ich też zamiłowanie do kawałów, przez co mają na pieńku z dyrektorem szkoły – panem Kruppem. Pewnego dnia, za sprawą pierścienia hipnozy, pan Krupp zamienia się w Kapitana Majtasa, co staje się początkiem serii zwariowanych przygód.

PREMIERA: TELETOON+, sobota, 13 czerwca o godz. 11:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *