Propozycje Platformy Canal+ na sobotę 6 czerwca

Propozycje programowe kanałów Platformy Canal+ na sobotę 6 czerwca 2020 roku.

 

 

CANAL+ PREMIUM

 

Złodziej i oszustka

kryminał, USA, 2019

reżyser: Matt Aselton

obsada: Theo James, Emily Ratajkowski, Fred Melamed

Trudno o lepiej dobraną parę. Theo James i Emily Ratajkowski w rolach kryminalistów, którzy przygotowują wielki skok.

On jest złodziejem dzieł sztuki, a ona aktorką i oszustką. Ivan oraz Elyse łączą siły, aby przeprowadzić brawurową akcję, dzięki której będą mogli wreszcie wyzwolić się z trudnej przeszłości. Oto stylowy heist movie, którego akcja rozgrywa się w Los Angeles, mieście snobów, gangsterów oraz upadłych aniołów. W tytułowych bohaterów wcielają się promieniujący urodą Theo James i Emily Ratajkowski.

PREMIERA: CANAL+ PREMIUM, sobota, 6 czerwca o godz. 21:00, powtórka 10.06 o godz. 21:00

 

CANAL+ FILM

Wilcze echa

thriller, Francja 2019

reżyser: Antonin Baudry

obsada: François Civil, Omar Sy, Mathieu Kassovitz, Reda Kateb, Paula Beer

Załoga okrętu podwodnego zostaje uwikłana w intrygę, która może skończyć się III wojną światową. Polityczny thriller w reżyserii eks-dyplomaty Antonina Baudry.

„Titane”, francuski okręt podwodny o atomowym napędzie, wpływa na wody należące do Syrii. Pokładowy specjalista od obsługi sonaru wychwytuje z szumu morskiej głębi tajemnicze dźwięki. Niedługo później łódź zostaje zaatakowana – a to dopiero początek skomplikowanej i szeroko zakrojonej intrygi, która może skończyć się III wojną światową. Szarpiący nerwy polityczny thriller, będący reżyserskim debiutem Antonina Baudry – scenarzysty komiksowego i byłego dyplomaty.

EMISJA: CANAL+ FILM, sobota, 6 czerwca o godz. 20:00, powtórka 15.06 o godz. 17:50

 

CANAL+ FAMILY

 

Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru

animacja, Francja, Belgia, 2018

reżyser: Alexandre Astier, Louis Clichy

Szykuje się niezły kocioł. Dzielni Galowie za żadne skarby nie oddadzą złym Rzymianom niezwykłej mikstury, która daje moc.

Sędziwy druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Najpierw jednak chce znaleźć godnego następcę, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Na niezwykły eliksir chrapkę mają też wrogowie Galów, Rzymianie. Oto pełnometrażowa animacja z bohaterami znanymi z komiksów René Goscinny’ego oraz Alberta Uderzo.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, sobota, 6 czerwca o godz. 16:05, powtórka 14.06 o godz. 18:30

 

CANAL+ SERIALE

 

Pamiętnik kierowcy Ubera

serial komediowy, Australia, 2019

reżyser: Matthew Moore

obsada: Sam Cotton

W obliczu tykającego zegara zapowiadającego początek ojcostwa, Ben stara się dowiedzieć, co powinien robić w życiu. Robi to podczas jazdy samochodem jako kierowca Ubera. Dzięki swojej tymczasowej pracy,  obserwuje zachowanie swoich pasażerów, które zdaje się być dobrą lekcją życia i jednocześnie wskazówką do wybrania odpowiedniej życiowej drogi.

Życie Bena za chwilę zmieni się bezpowrotnie. Chłopak ma niedługo zostać ojcem, jednak jego relacja z niezależną Beck, matką dziecka jest wciąż bardzo niejasna. Dodatkowo, Ben nie wie czym powinien się zajmować, ani gdzie pracować. Szczęśliwie ma samochód, dzięki któremu ma zagwarantowaną tymczasową pracę jako kierowca Ubera. Przez jego auto przewija się cały wachlarz ludzkich osobowości,  które edukują chłopaka na temat życia. Podstarzały Ken poucza go, że doświadczanie bólu w życiu pełnym miłości, jest znacznie lepsze niż życie w pojedynkę, a Jim i Terry pokazują chłopakowi na czym polega prawdziwa przyjaźń.

EMISJA: CANAL+ SERIALE, sobota, 6 czerwca o godz. 18:30, odc. 1., 2., 3., powtórka 9.06 o godz. 10:35

 

CANAL+ DOKUMENT

 

Snowden: deamskator czy szpieg?

dokument, 60’

Holandia, 2019

reżyser: Wanda Koscia

Autorzy dokumentu próbują dociec, kim tak naprawdę jest Snowden – człowiek, który ujawnił sekrety amerykańskiego rządu.

W 2013 roku Edward Snowden, pracujący dla National Security Agency (NSA), przekazał prasie tysiące tajnych dokumentów amerykańskich władz. Stany Zjednoczone ścigają go za szpiegostwo. Snowden znalazł schronienie w Rosji. Autorzy mnożą pytania. Czy opublikował on wszystkie dane? Czy działał sam? A wreszcie, kim jest – demaskatorem czy szpiegiem?

PREMIERA: CANAL+ DOKUMENT, sobota, 6 czerwca o godz. 20:00, powtórka 13.06 o godz. 21:00

 

ALE KINO+

 

Krewetki w cekinach

komedia, Francja, 2019

reżyser: Maxime Govare, Cédric Le Gallo

obsada: Nicolas Gob, Alban Lenoir, Michaël Abiteboul

Homofob szlifuje formę gejowskiej drużyny piłki wodnej. Więcej tolerancji, panie le Goff!

Matthias le Goff, pływacki mistrz, daje upust swoim poglądom zatwardziałego homofoba. W związku z tym jego zwierzchnicy nakazują mu prace społeczne. Matthias musi zająć się trenowaniem gejowskiej drużyny waterpolo. Pora na lekcję tolerancji z udziałem ekscentrycznych Krewetek w cekinach.

EMISJA: ALE KINO+, sobota, 6 czerwca o godz. 16:30, powtórka 15.06 o godz. 18:15

 

KUCHNIA+

 

Na tropie nowych smaków: Chiny

Seria dokumentalna, Australia, 2018, 10 x 30 min.

Kontynuacja serii dokumentalnej, w której charyzmatyczny szef kuchni, Adam Liaw, tropi najlepsze smaki z całego świata. Tym razem odwiedza Chiny.

Australijski szef kuchni Adam Liaw jest specjalistą od inspirujących, kulinarnych podróży. Tym razem zawita do Chin, by zjeździć ten kraj wzdłuż i wszerz. Jakie smaki skrywa jedno z największych państw świata? Jak znaczne są różnice między kuchniami poszczególnych regionów? Od Pekinu do Szanghaju, od prowincji Anhui, przez Szantung, Junnan, Syczuan, Guangdong i Fujian po wyspę Hajnan.

PREMIERA: KUCHNIA+, sobota, 6 czerwca o godz. 17:00, odc. 7., powtórka 07.06 o godz. 10:00

 

DOMO+

 

Wielkie projekty: Australia 5

Seria dokumentalna, Australia,  2014, 10 x 60 min.

Architekt Peter Maddison już po raz piąty zaprezentuje najciekawsze i najbardziej wymagające projekty architektoniczne, realizowane przez prywatnych inwestorów w Australii.

Peter Maddison zabiera widzów na australijskie place budowy i pokazuje, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w stworzenie wymarzonego domu. Ekipa telewizyjna towarzyszy inwestorom w kolejnych etapach prac, będąc świadkiem chwil radości i zwątpienia. W tym sezonie zobaczymy m.in. wodoodporny dom budowany z morskich kontenerów przez człowieka, który utracił dorobek życia w czasie wielkiej powodzi w Queensland.

PREMIERA: DOMO+, sobota, 6 czerwca o godz. 21:00, odc. 7., powtórka 07.06 o godz. 15:00

 

PLANETE+

 

Pan i pani Hitchcock

film dokumentalny, Francja, 2018, 52 min.

reżyser: Laurent Herbiet

Biografia Alfreda Hitchcocka, opowiedziana z perspektywy jego żony, Almy.

Wydawać by się mogło, że o Alfredzie Hitchcocku wiemy już wszystko. Filmowy gigant, mistrz suspensu, tyran gnębiący aktorów na planie. Ale kto znał prawdziwego Hitcha? Podczas ostatniego publicznego wystąpienia reżyser oddał hołd swojej żonie Almie, matce jego dzieci, i współpracowniczce. Alfred i Alma tworzyli niekwestionowane arcydzieła. Ich relacja była niezwykle silna, choć skomplikowana.

PREMIERA: PLANETE+, sobota, 6 czerwca o godz. 22:00, powtórka 13.06 o godz. 21:00

 

MiniMini+  

 

Gdzie jest Wally?

seria animowana, 20×22
USA, UK 2019

Dwunastoletni Wally i jego najlepsza przyjaciółka Wenda są członkami Międzynarodowego zakony ciekawskich. Na ekrany powracają w nowej serii szalonych przygód!

Dwójka przyjaciół podróżuje poświecie, poznaje różne kultury, ich problemy, które rozwiązuje przez wnikliwą obserwację. Ich mentor i nauczyciel – Czarodziej Białobrody, który jest wytrawnym wędrowcem, wysyła tych ciekawskich, młodych poszukiwaczy przygód na międzynarodowe misje podróżnicze. Dzięki temu będą mogli zdobyć doświadczenie i stać się wędrowcami na poziomie czarodzieja. Na ich drodze staje Odlulu, który nie może sprawiać kłopoty, gdziekolwiek się pojawi!

EMISJA: MINIMINI+, sobota, 6 czerwca od godz. 12:50, odc. 1.,2.,3.

 

teleTOON+

Denver, ostatni dinozaur (26×11’)

serial animowany, Francja, 2018

Mieszkająca w Kalifornii paczka przyjaciół przypadkiem natrafia na prehistoryczne jajo dinozaura. Niedługo później wykluwa się z niego inteligentny dinozaur Denver, który w mig pojmuje ludzki język i jest w stanie komunikować się ze swoimi przyjaciółmi.

Dinozaur przysparza im wiele problemów i ciągle pakuje znajomych w tarapaty, ale mimo wszystko staje się częścią grupy. Przyjaciele uczą go jak się ukrywać przed ciekawskimi oczami gapiów, jak się jeździ na deskorolce, a Denver w zamian stwarza masę zabawnych sytuacji. Czym nas zaskoczy ostatni dinozaur?

EMISJA: TELETOON+, sobota, 6 czerwca od godz. 9:00, odc. 1-11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *