Prowadzący „Dzień Dobry TVN” odwiedzają miejscowości w całej Polsce – rusza akcja „Widzimy się!”

W „Dzień Dobry TVN” to widzowie są najważniejsi. W styczniu program startuje z nową inicjatywą. „Widzimy się!” to akcja, w ramach której pary prowadzących będą odwiedzać miejscowości w całej Polsce. Już 11 stycznia Małgorzata Ohme i Filip Chajzer spotkają się z mieszkańcami Kościerzyny.

 

Program „Dzień Dobry TVN” powstaje z myślą o widzach. Każdego ranka redakcja programu dba o to, by dostarczać im aktualnych informacji i cennych porad, ale przede wszystkim ogromnej dawki pozytywnej energii i dobrego humoru. Teraz pary prowadzących wyruszą poza Warszawę, by spotkać się z widzami w miastach i miasteczkach w całej Polsce. Już 11 stycznia Małgosia Ohme i Filip Chajzer odwiedzą Kościerzynę. Jakie lokalne atrakcje odkryją i czym zaskoczą ich mieszkańcy tego miasta? Co warto zobaczyć? Dlatego Kościerzyna to wyjątkowe miejsce na mapie Polski? Odpowiedź już 11 stycznia w „Dzień Dobry TVN”.

Spotkania z widzami są dla nas bardzo ważne. Program tworzymy dla nich, dlatego korzystamy z każdej możliwości, by rozmawiać, zachęcać do kontaktu z nami i całą redakcją. Chcemy pokazać piękne i ciekawe miejsca w całej Polsce, zarówno te znane i mniej oczywiste, lokalnych bohaterów i inicjatywy, z których mieszkańcy są wyjątkowo dumni.Małgorzata Ohme, prowadząca “Dzień Dobry TVN”

Akcja „Widzimy się!” startuje 11 stycznia w Kościerzynie. Tego dnia para prowadzących program w studiu „Dzień Dobry TVN” w Warszawie będzie łączyć się na żywo z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem.

Kolejnym miejscem, które w ramach akcji odwiedzi „Dzień Dobry TVN” będzie miejscowość Rzyki w województwie małopolskim. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński spotkają się z mieszkańcami 5 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *