MediaPolsatZapowiedzi TV

„Przebojowe Opole” w Polsacie! Dwa dni doskonałej zabawy w Polsacie

22 i 23 czerwca wyjątkowe koncerty na żywo prosto z opolskiego amfiteatru. Dla mieszkańców, gości i widzów Telewizji Polsat to doskonały powód do uczestnictwa w dwudniowym muzyczno-kabaretowym wydarzeniu. „Przebojowe Opole” w piątek i sobotę od godz. 20:05 w Polsacie.

 

W piątek 22 czerwca na scenie pojawią się m.in. Alvaro Soler, Perfect, Lady Pank, Grzegorz Hyży, Red Lips, Ich Troje i Michał Szpak. Niespodzianką będzie także występ dawno niewidzianego na muzycznej scenie Pawła Kukiza. W sobotni wieczór, 23 czerwca w doskonały nastrój wprawią nas artyści „Opolskiej Nocy Kabaretowej”, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Smile i Jerzy Kryszak, a w rolę gospodarzy wcielą się Marcin Wójcik i Robert Górski

„Jedziemy na wakacje – Opole 2018”

Tegoroczne wakacje rozpoczniemy hucznie w Opolu. Właśnie tam, podczas pełnego przebojów koncertu gwiazd, sprawdzimy, jak do wyjazdu na wymarzone wakacje przygotowuje się tradycyjna polska rodzina. Nad morze, w góry czy nad jeziora – jak się spakować, kogo i co zabrać, samochodem, samolotem czy pociągiem, prywatnie czy z biurem podróży, do rodziny, ośrodka, a może hotelu, aktywnie czy „na leżąco”? Na te i inne pytania w żartobliwy sposób spróbują odpowiedzieć członkowie Kabaretu Nowaki.

Oczywiście na wymarzone wakacje zabierzemy widzów w rytmie piosenek, przy których przyjemnie i szybko upływa nawet najdłuższa podróż. Na scenie w Opolu pojawią się wykonawcy, których przeboje stworzą, wprowadzającą nas w letni klimat, wakacyjną playlistę.

Ze słonecznej Hiszpanii przyjedzie gwiazda europejskiego formatu Alvaro Soler, aby zaśpiewać m.in. „El Mismo Sol” czy swój najnowszy przebój „La cintura”. Red Lips wykona „To co nam było”, a Grzegorz Hyży „O Pani”.

Otwierający letni sezon koncert, będzie także doskonałą okazją, żeby przypomnieć sobie największe przeboje polskiego rocka. Będący wciąż w doskonałej formie Perfect zagra m.in. legendarną „Autobiografię”, a Lady Pank „Mniej niż zero”. Rockowo będzie również za sprawą Pawła Kukiza, który w Opolu zaśpiewa „Miasto budzi się” i wspólnie z Janem Borysewiczem „Bo tutaj jest jak jest”. Tego wieczoru na scenie zobaczymy również zespół Feel, Michała Szpaka, Ich Troje, Michała Szczygła i Shangay.

Podczas koncertu muzyczne gwiazdy opowiedzą o swoich tegorocznych wakacyjnych planach i przypomną te najlepsze i te najgorsze letnie wyjazdy. Pozostając w wakacyjnym klimacie wraz z oglądającą koncert publicznością, stworzymy na Facebooku mapę wymarzonych miejsc na wakacyjne eskapady, a w przeddzień Dnia Ojca zaprosimy naszych widzów do nadsyłania swoich życzeń.

Koncert poprowadzą Natalia Szroeder i Maciek Rock.

„Opolska Noc Kabaretowa 2018 – Przystanek Opole, czyli pokój, miłość i kabaret”

W tym roku podczas „Opolskiej Nocy Kabaretowej” specjaliści od żartów stworzą swój własny kabaretowy przystanek Woodstock pod hasłem „Pokój, miłość i kabaret”. Głośno i otwarcie z desek opolskiego amfiteatru będą nawoływać do zgody, uśmiechu i wspólnej niczym nieskrępowanej zabawy.

Gospodarzami tego radosnego kabaretowego korowodu będą Robert „Góral” Górski i Marcin „Jabbar” Wójcik, którzy w rozmowach z gośćmi wieczoru spróbują dowiedzieć się czegoś więcej o życiu celebrytów.

W trakcie koncertu na scenie pojawią się niespodziewani goście m.in. policjant, lekarz, ochroniarz i dziennikarz, w których role wcielą się artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Ani Mru-Mru i Smile, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Chyba i Kabaretu Czesuaf.

Na scenie zobaczymy także mistrzowskich indywidualistów: Jerzego Kryszaka, Ireneusza Krosnego oraz Roberta Korólczyka z Kabaretu Młodych Panów, zaś o oprawę muzyczną zadba zespół The Jobers.

Partnerem medialnym jest RMF FM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *