Przed nami Finał w The Voice Kids 2 (wideo)

Na ten wieczór czekaliśmy cały program – już w najbliższą sobotę poznamy zwycięzcę 2. edycji „The Voice Kids”. W „Finale” zobaczymy dziewiątkę cudownych, młodych wokalistów, którzy będą reprezentować drużynę Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. Meta coraz bliżej, a na horyzoncie widać już kontrakt płytowy i czek na 50 tysięcy złotych. Kto zostanie „Najlepszym Dziecięcym Głosem w Polsce”? Odpowiedź już 23 lutego o godz. 20:05 na antenie TVP2.

 

Wieczór pełen gwiazd

W 2. edycji „The Voice kids” pobiliśmy wszelkie możliwe rekordy. Na castingi zgłosiło się kilka tysięcy dzieciaków, a w Telewizji Polskiej na ulicy Woronicza było prawdziwe oblężenie – wszystkie źródła coli wyschły, wszystkie automaty ze słodyczami opustoszały i to w promieniu 2 kilometrów. Ostatecznie w programie znalazło się 54 młodych artystów, a już w najbliższym odcinku 9 z nich powalczy o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce”. Zanim jednak dowiemy się, który z uczestników zyska największą symapię widzów, to w przerwach między kolejnymi rundami obejrzymy występy gości specjalnych. Na scenie „The Voice Kids” pojawi się idol nastolatek HRVY – brytyjski piosenkarz i prezenter telewizyjny, który w odcinku finałowym zaprezentuje swoje dwa największe przeboje „Personal” i „I Wish You Were Here”. Tego wieczoru zobaczymy również wyjątkowe wykonanie piosenki „Nie bój się chcieć” z bajki „Zwierzogród”, którą zaśpiewa Paulina Przybysz wspólnie z dziećmi z Instytutu Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie, które wykonają ją w Polskim Jezyku Migowym. Sobotni odcinek odwiedzą również uczestnicy poprzedniej edycji – Roksana Węgiel, zwyciężczyni „The Voice Kids 1” oraz Amelia Andryszczyk – finalistka z drużyny Tomsona i Barona.

Zasady gry…

… pozostają niezmienione. Finał 2. edycji „The Voice Kids” zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej rundzie każdy z dziewięciorga uczestników zaśpiewa jedną piosenkę walcząc o uznanie i serce swojego Trenera. Ten będzie musiał zdecydować, kto z trójki jego podopiecznych trafi do rundy drugiej, czyli ścisłego finału. W rundzie drugiej wybrana trójka zaprezentuje swoje single. Zwycięzcę wybiorą widzowie za pomocą głosowania SMS. O wygraną walczą szalone atomówki z drużyny Afromental: Lena Marzec, Michał Szczurek i Wiktoria Gabor; asy z talii Cleo: Karolina Kruk, Ania Dąbrowska i Adrian Bałucki, a także ekipa Dawida Kwiatkowskiego w składzie Carla Fernandes, Oliwier Szot oraz Paweł Szymański. Kto z nich zostanie najlepszym dziecięcym głosem w Polsce?

Przypomnijmy, że zwycięzca 2. edycji „The Voice Kids” otrzyma kontrakt płytowy z Universal Music Polska, a także 50 tysięcy złotych, które z powodzeniem będzie mógł przeznaczyć na dalszą edukację muzyczną lub… słodycze i zabawki!

 

 

Finał w „The Voice Kids” już najbliższą sobotę 23 lutego o 20:05 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *