MediaSieci kablowe

Przedłużone “Otwarte Okno” w sieci Elsat

Sieć kablowa Elsat przedłuża “Otwarte Okno” do końca listopada! Aż 5 kanałów z grupy FOX odkodowanych: FOX HD, FOX Comedy HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD oraz Nat Geo People HD.

 

Kanał FOX HD skierowany jest do młodych, wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. Kanał w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. (nr kanału: 222)

Kanał wprowadza nową świeżość i zabawny styl do rozrywki telewizyjnej. FOX Comedy HD zapewni widzom solidną dawkę dobrego humoru oraz niezapomniany relaks w towarzystwie najzabawniejszych produkcji telewizyjnych. (nr kanału: 221)

Kanał National Geographic HD skłania widzów do zastanowienia nad otaczającym światem, otwierając drzwi wiedzy przez programy rozrywkowe, pasjonujące dokumenty i reportaże. Inspiruje i pozwala przekraczać granice obserwacji i rozumienia zjawisk.
(nr kanału: 353)

Kanał słynie z najwyższej jakości przyrodniczych filmów dokumentalnych. Dzięki niemu można z bliska oglądać przyrodę i niesamowite stworzenia zamieszkujące ziemię. Nat Geo Wild HD zabiera widza w spektakularną i niezapomnianą podróż na krańce świata.
(nr kanału: 352)

Wiarygodny i pełen emocji kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet szukających inspiracji w prawdziwych ludzkich historiach. Programy Nat Geo People HD przybliżają barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje. Pokazane są fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. (nr kanału: 507)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *