Przedłużone „Otwarte Okno” w sieci Elsat

Sieć kablowa Elsat przedłuża „Otwarte Okno” do końca listopada! Aż 5 kanałów z grupy FOX odkodowanych: FOX HD, FOX Comedy HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD oraz Nat Geo People HD.

[AdSense-A]

[AdSense-B]

Kanał FOX HD skierowany jest do młodych, wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. Kanał w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. (nr kanału: 222)

Kanał wprowadza nową świeżość i zabawny styl do rozrywki telewizyjnej. FOX Comedy HD zapewni widzom solidną dawkę dobrego humoru oraz niezapomniany relaks w towarzystwie najzabawniejszych produkcji telewizyjnych. (nr kanału: 221)

[AdSense-C]

Kanał National Geographic HD skłania widzów do zastanowienia nad otaczającym światem, otwierając drzwi wiedzy przez programy rozrywkowe, pasjonujące dokumenty i reportaże. Inspiruje i pozwala przekraczać granice obserwacji i rozumienia zjawisk.
(nr kanału: 353)

Kanał słynie z najwyższej jakości przyrodniczych filmów dokumentalnych. Dzięki niemu można z bliska oglądać przyrodę i niesamowite stworzenia zamieszkujące ziemię. Nat Geo Wild HD zabiera widza w spektakularną i niezapomnianą podróż na krańce świata.
(nr kanału: 352)

Wiarygodny i pełen emocji kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet szukających inspiracji w prawdziwych ludzkich historiach. Programy Nat Geo People HD przybliżają barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje. Pokazane są fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. (nr kanału: 507)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *