MediaTVPZapowiedzi TV

Przedpremiery seriali w TVP VOD

Wcześniej niż na antenie – od poniedziałku, 23 sierpnia w TVP VOD dostępne są przedpremierowo nowości i kolejne sezony ulubionych przez widzów seriali TVP.

 

Pod koniec wakacji w TVP VOD zobaczymy kontynuację losów lekarzy i pielęgniarek z Leśnej Góry w „Na dobre i na złe”, kolejny sezon opowieści o trudnych latach okupacji, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet w „Wojennych dziewczynach”. Miłośnicy „M jak miłość” będą śledzić dalsze perypetie życiowe trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków. W „Komisarzu Alexie” pojawią się intrygujące zagadki kryminalne rozwiązywane przez policjantów i …psa. TVP VOD zaprasza także na „Leśniczówkę” pełną zawirowań i tajemnic historię rodziny Kasi Ruszczyc i przygody najlepszego detektywa wśród zakonników – „Ojca Mateusza”.

„Barwy szczęścia” przyciągną słodko-gorzkimi historiami mieszkańców osiedla „Pod Sosnami”, a w „Na sygnale” ratownicy medyczni będą stawiać czoła niecodziennym sytuacjom. W ostatnich dniach sierpnia w TVP VOD udostępnione zostaną także nowe odcinki „Klanu”, sagi skupionej wokół rodziny Lubiczów – i premiera sezonu jesiennego – serial „Remiza”.

Na vod.tvp.pl widzowie znajdą aż pięć przedpremierowych odcinków „Remizy”, oparty na faktach serial opowiada o pracy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej. W serialu produkowanym przez Telewizję Polską grają między innymi: Mariusz Czajka, Małgorzata Then-Stępień, Ziemowit Wasielewski, Sylwia Drzycimska, Paulina Masiak, Piotr Wątroba, Dominika Buczek, Piotr Świętochowski, Mateusz Dymidziuk i Jan Mizerski.

Rozpocznijcie sezon jesienny z TVP VOD i wyjątkowym bogatym pakietem przedpremierowych odcinków Waszych ulubionych seriali. Odcinki seriali produkcji TVP w regularnej ofercie dostępne są w TVP VOD zawsze na tydzień przed emisją na antenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *