MediaNetflixZapowiedzi TV

Przegląd filmowy 2023: nowy rok i nowe filmy, których nie możesz przegapić

Już teraz zarezerwuj czas na idealne wieczory filmowe w 2023 roku. Czekają na Ciebie nowe filmy znanych twórców z Twoimi ulubionymi gwiazdami kina, których nie możesz przegapić. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na przeboje kina akcji, dramaty obyczajowe, komedie romantyczne, thrillery science fiction, produkcje z całego świata, czy też rodzinne filmy przygodowe lub dokumenty na ważne tematy — znajdziesz u nas coś dla siebie!

 

Spotkaj się po raz kolejny z ulubionymi bohaterami w nowych sequelach, takich jak „Zabójcze wesele” z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston, którzy wracają w roli pełnoetatowych detektywów, oraz „Tyler Rake 2” z Chrisem Hemsworthem, który zapewni jeszcze większą dawkę adrenaliny. Widzowie będą mieli również okazję odkryć nowy, epicki świat stworzonego przez Zacka Snydera filmu science fiction pod tytułem „Rebel Moon”.

Czeka na Ciebie jeszcze więcej wgniatających w fotel produkcji takich jak thriller Sama Esmaila „Leave the World Behind” z Julią Roberts i Mahershalą Alim, powrót Idrisa Elby filmie będącym kontynuacją serialu „Luther” oraz dramat Davida Yatesa „The Pain Hustlers”. Rozsiądź się i obejrzyj nostalgiczne, chwytające za serce komedie romantyczne: „U ciebie czy u mnie?” z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem oraz „A Family Affair” z Nicole Kidman, Zakiem Efronem i Joeyem Kingiem.

Wkrocz do akcji wraz z Jennifer Lopez, która wciela się w rolę zabójczyni w filmie „The Mother”, zobacz, czy Kevinowi Hartowi uda się przeprowadzić międzynarodowy skok w filmie F. Gary’ego Graya „Lift”, obejrzyj naszpikowany akcją film „Heart of Stone” z Gal Gadot oraz dołącz do Johna Boyegi i Jamiego Foxxa w pulpowym filmie sensacyjnym „Sklonowali Tyrone’a”. Zabierz cała rodzinę w fantastyczną podróż z Millie Bobby Brown, Angelą Bassett i Robin Wright w filmie „Damsel” oraz śmiej się do rozpuku z Adamem Sandlerem, który wcieli się w klasowego zwierzaka w filmie animowanym „Leo”.

Znajdź filmy na każdy nastrój na Netflix w 2023 roku.

Obejrzyj oficjalny zwiastun przeglądu filmowego Netflix 2023 tutaj. Aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących filmach Netflix, które pojawią się w tym roku, zobacz ofertę filmów Netflix na 2023 rok tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *