Przegląd Sportowy z 12-stronicowym dodatkiem „Przegląd Sportowy Historia”

Piątkowe wydanie „Przeglądu Sportowego” (3.04) ukaże się z 12-stronicowym dodatkiem „Przegląd Sportowy Historia”. Przewodnim tematem numeru jest wyjątkowa postać i wyjątkowa okazja: 8 kwietnia br. Grzegorz Lato kończy 70 lat. To jeden z najsłynniejszych polskich piłkarzy, dwukrotny medalista mistrzostw świata, król strzelców mundialu z 1974 roku, mistrz i wicemistrz olimpijski, a potem także polityk oraz prezes PZPN.

 

 

 

 

– Dla tych, którzy mnie nie lubią, mam złą wiadomość: nie uda wam się mnie wygumkować z historii polskiej piłki. Nie ma szans –  zapewnia w wywiadzie Grzegorz Lato.

W „PS Historia” będzie można przeczytać także materiał: „Krótki film o miłości i zapomnieniu”, czyli reportaż o Henryku Kukierze, mistrzu Europy w boksie z 1953 roku.

Zachęcamy również do lektury stałych kolumn tj. „Historia igrzysk”, „Był sobie piłkarz”, czy „Petrospekcja”, prowadzona przez nestora dziennikarstwa sportowego – Macieja Petruczenkę.

Głównymi tematami numeru są problemy i dylematy selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski, która do gry ma wrócić dopiero we wrześniu. Redakcja pisze o sportowcach i ich ograniczonym dostępie do hal, basenów, siłowni. Jednym słowem – jak radzą sobie z trudną sytuacją związaną z koronawirusem w naszym kraju i na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *