„Przemyślenia w czasach zarazy” – specjalne rekolekcje internetowe na polsatnews.pl i na Facebooku Polsat Rodzina

#Zostańwdomu w okresie Wielkiego Postu i skorzystaj z rekolekcji przez internet. Od 24 marca, codziennie o godz. 16:00 na portalu polsatnews.pl i na Facebooku Polsat Rodzina publikowane będą kolejne odcinki „Przemyśleń w czasach zarazy”. Przygotują je duszpasterze znani z programu „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć” w Polsat Rodzina.

 

 

 

 

Wielki Post to okres zadumy i przygotowań do Wielkanocy – najważniejszego święta w Kościele katolickim. To także czas, gdy w parafiach organizowane są rekolekcje, czas duchowych ćwiczeń i refleksji. Zgodnie z akcją #Zostańwdomu oraz wychodząc naprzeciw potrzebom widzów, na stronie polsatnews.pl oraz na Facebooku Polsat Rodzina publikowane będą rozważania przygotowane przez duszpasterzy z różnych zakonów i stron Polski, którzy na co dzień prowadzą program „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć”.

Unikalną propozycją są rekolekcje adresowane do seniorów, którzy są szczególnie narażeni na infekcję koronawirusem. W trosce o bezpieczeństwo Polsat Rodzina apeluje również do ludzi młodych, aby pomogli swoim dziadkom czy rodzicom w skorzystaniu z internetowych nauk rekolekcyjnych.

Program rekolekcji internetowych „Przemyślenia w czasach zarazy”:

– Przemyślenia dla każdego prowadzone przez o. Michała Legana, paulina z Jasnej Góry / 24-26 marca oraz 30 marca-1 kwietnia
– Przemyślenia dla seniorów prowadzone przez ks. Piotra Kieniewicza, marianina z Lichenia i Warszawy / 27 marca-29 marca
– Przemyślenia dla młodzieży prowadzone przez o. Jacka Szymczaka, dominikanina z Łodzi / 2-4 kwietnia

Rekolekcje internetowe będą publikowane codziennie i dostępne cały czas, od wtorku 24 marca na Facebooku Polsat Rodzina oraz na portalu polsatnews.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *