MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

"Przepis na zdrowie" w Food Network

Jak zachować młody wygląd, unikając pomocy medycyny estetycznej? Czy można uzyskać zgrabną sylwetkę bez katowania się na siłowni? Odpowiedzi na te pytania zna coach zdrowia i żywienia Agnieszka Mielczarek! Już 16 września zdradzi widzom kanału Food Network swój sekretny „Przepis na zdrowie”.

Od wieków próbowano znaleźć sposoby na zachowanie wiecznej młodości. Krążyły legendy na temat magicznego eliksiru, który miałby przywrócić piękny wygląd i zdrowie. Czy istnieje sekretna receptura, dzięki której uda nam się oszukać czas? Jak zachować witalność i dobre samopoczucie?

Okazuje się, że to proste! W programie „Przepis na zdrowie” Agnieszka Mielczarek zdradzi widzom co zrobić, aby to osiągnąć. Jej sekretem jest… odpowiednie odżywianie! Prowadząca wywróci do góry nogami wasz jadłospis i przedstawi proste zasady, o których trzeba pamiętać w trakcie przygotowywania posiłków. Co zrobić, żeby uzyskać szczupłą sylwetkę? Jakie są niezwykłe właściwości poszczególnych warzyw? Jak można je łączyć? Kiedy i co należy jeść, by zachować młodość?

PREMIERA: FOOD NETWORK, 16 WRZEŚNIA, NIEDZIELA, GODZ. 15:15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *