MediaZapowiedzi TV

„Przeprowadzka czyli chaos” – premiera w Romance TV

Oliver Wnuk i Meike Droste powracają w premierze w komedii romantycznej „Przeprowadzka czyli chaos”. Widzowie obejrzeć będą mogli ich dalsze losy w niedzielę, 26 lutego o godz. 21:55. Zaś tych, którzy nie widzieli pierwszego filmu o tej rodzinie, czyli „Życie to nie przedszkole”, lub chcą sobie przypomnieć ich perypetie, Romance TV zaprasza przed ekrany także w niedzielę o godz. 20:00.

 

Życie to nie przedszkole26 lutego godz. 20:00

Idealistycznie nastawiony do życia pedagog Freddy i jego żona Juliana mieszkają z dwójką dzieci w niewielkiej Konstancji. Juliana, która jest lekarką, musi dojeżdżać do pracy w Zurychu. Freddy ma wkrótce zostać kierownikiem przedszkola. Ale gdy Juliana dostaje propozycję przejęcia szpitala onkologicznego dla dzieci w Szwajcarii, ich dotychczas spokojny i uporządkowany świat nagle zaczyna chwiać się w posadach. Któreś z małżonków musi wybrać pomiędzy dziećmi i karierą. Związek Juliany i Freddyego przechodzi ciężką próbę.

Przeprowadzka czyli chaospremiera26 lutego, godz. 21:55

Juliana jest lekarką i dostaje pracę w jednym z berlińskich szpitali. Jej najbliższa rodzina oraz dziadek Fritz przenoszą się do stolicy z Konstancji. Mają zamieszkać u babci Reginy. Głowa rodziny, Freddy, jest na to gotowy. Z nowego domu cieszy się również Niko, ich syn. Jednak ich córka, Zoe, jest nieszczęśliwa, ponieważ musi zostawić swoje przyjaciółki. Nie jest to jednak jedyne wyzwanie czekające rodzinę, bowiem zupełnie nieoczekiwanie Juliana zachodzi w ciążę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *