Przerwy w nadawaniu Duck TV i Duck TV Plus

W dniu 23 stycznia 2020 r. w godzinach nocnych 00:00 – 06:00 na kanałach Duck TV i Duck TV Plus mogą wystąpić zakłócenia lub chwilowe przerwy w nadawaniu z powodu trwających prac konserwacyjno-technicznych.

 

 

 

 

 

 

Duck TV to kanał telewizyjny skierowany przede wszystkim do najmłodszych dzieci w wieku od 6. do 36. miesiąca życia oraz ich rodziców. Ramówka obejmuje animacje i krótkie bajki rysunkowe.

Duck TV emituje żadnych reklam. O 21:00 puszczany jest specjalny blok pt. „Zasypianie”. Powolne ruchy i łagodna, delikatna muzyka pozwalają łatwiej zasnąć i zrelaksować się maluchom. Program nadawany jest 24 godziny na dobę.

Wszystkie bajki tworzone są pod nadzorem psychologów dziecięcych. Kanał jest dostępny również w wersji SD i HD. Posiada bogatą ofertę VOD. Głównym celem programu jest zapewnienie:

  • nowych narzędzi i możliwości mających na celu wspieranie rozwoju oraz zdolności poznawczych dzieci,
  • rozrywki i wypoczynku maluchom i ich rodzicom.

Duck TV Plus to dziecięcy kanał telewizyjny, stanowiący rozszerzenie kanału ducktv, skierowany do dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Ramówka obejmuje szybsze, płynniejsze ruchy oraz animacje, dzięki którym dzieci poznają m.in. kształty geometryczne w otaczającym je świecie, co pozwala u dziecka zwiększyć poziom koncentracji i ciekawości.

Dodatkowo, na kanale prezentowany jest szerszy zakres dźwięków, spokojna, wpadająca w ucho muzyko, ludzkie odgłosy typu śmiech, westchnienie, nucenie itp. oraz bloki edukacyjne. Zawartość kanału jest przygotowywana przy współpracy psychologów dziecięcych. Duck TV Plus jest bezpiecznym dla dziecka kanałem bez reklam.

One thought on “Przerwy w nadawaniu Duck TV i Duck TV Plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *