MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Przygotuj się na wiosenny wysyp kinowych premier z Premiery Canal+

W maju na ekrany kin powracają bohaterowie kultowych filmów: „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”, „Szybcy i wściekli 10”, „Mała Syrenka” i „Book Club. Następny rozdział”. Zamian jednak zasiądziesz wygodnie w kinowym fotelu z popcornem w ręku, warto przypomnieć sobie, o co w tym wszystkim właściwie chodziło? Z którego miejsca historii ruszamy dalej z bohaterami? Wcześniejsze części ulubionych filmów, które zadebiutowały niedawno na wielkim ekranie, można znaleźć w serwisie PREMIERY CANAL+.

 

– Chris Pratt jako Peter Quill i reszta ulubionej bandy odmieńców wyruszają na misję, której niepowodzenie może oznaczać koniec Strażników!

SZYBCY I WŚCIEKLI 10, czyli nowy rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która niesłabnącą popularnością cieszy się od ponad dwóch dekad. Na ekran powraca – oczywiście – Vin Diesel, któremu towarzyszą m.in. Michelle Rodriguez, Jason Momoa, Brie Larson i Jason Statham.

– Najnowsza, filmowa wersja przygód córki króla mórz i oceanów Trytona od wielu miesięcy wzbudza ogromne kontrowersje, zwłaszcza wśród zagorzałych fanów klasycznej animacji Disneya.

– Ikony kina – Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen i Mary Steenburgen, jako cztery przyjaciółki, które na nowo odkrywają radość z życia.

Przeżyjmy tę podróż jeszcze raz, a następnie wybierzmy się do kin, by poznać ciąg dalszy tych kosmicznych przygód. STRAŻNIKÓW GALAKTYKI poznaliśmy w 2014 roku, kiedy zuchwały złodziej, Peter Quill ukradł tajemniczą kulę i stał się ściganym nr 1. Jego przeżycie zależało od tego, z kim połączy siły. I tak, jego sprzymierzeńcami i przyjaciółmi stali się: szop Rocket, humanoidalne drzewo Groot, zabójcza najemniczka Gamora i Drax Niszczyciel. Jak potoczyły się losy zwariowanej bandy i całej galaktyki? Filmy STRAŻNICY GALAKTYKI STRAŻNICY GALAKTYKI VOL. 2 dostępne są w serwisie PREMIERY CANAL+

Równo dwadzieścia lat temu zadebiutowała druga część sagi SZYBCY I WŚCIEKLI, a 19 maja w kinowym repertuarze pojawi się jej dziesiąta(!) już odsłona. To znakomita okazja, by przypomnieć sobie zawiłe losy bohaterów, ich niezwykłe historie i — a może przede wszystkim — wyjątkowe samochody. Fani motoryzacji z pewnością poczują się usatysfakcjonowani, a głodni wrażeń widzowie lepiej niech zapną pasy! Zobacz pierwsze osiem części SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH w serwisie PREMIERY CANAL+

W tegoroczny Dzień Matki premierę będzie miał aktorski remake kolejnej bajki Disneya, wyreżyserowany przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla. Zanim jednak nowa MAŁA SYRENKA wpłynie na kinowe ekrany, wróćmy na chwilę do nagrodzonej dwoma Oscarami® i dwoma Złotymi Globami kultowej animacji z 1989 roku. Wzruszającej opowieści o księżniczce-syrenie, która marzy o tym, by stać się człowiekiem i odnaleźć ukochanego. W tym celu gotowa jest poświęcić to, co ma najcenniejsze – swój głos.  MAŁA SYRENKA dostępna jest w serwisie PREMIERY CANAL+

Lekka, pełna humoru opowieść o dobiegających sześćdziesiątki przyjaciółkach, które spotykają się co miesiąc, by porozmawiać o przeczytanych książkach. Kiedy kolejny wybór pada na “50 twarzy Greya”, w bohaterkach wyzwalają się potrzeby, o których wcześniej nie myślały. W kinach można już oglądać „Book Club. Następny rozdział”, kontynuację tej historii o pełnych życia i głodnych doświadczeń kobietach, które nie boją się na nowo odkrywać radości z życia. Z kolei w PREMIERACH CANAL+ czeka część pierwsza, POZYCJA OBOWIĄZKOWA. Nie tylko dla Pań!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *