Przyjaciółki 11. sezon: Czy Inga ma nowego adoratora?

 Zuza (Anita Sokołowska) po krótkim urlopie macierzyńskim wraca do pracy. Stefa (Dorota Kolak) nie może w to uwierzyć!  – Zostałam sama. Muszę utrzymać siebie i Grzesia – oznajmia Zuza matce.

 

 

Stefa obiecuje pomóc córce zająć się wnuczkiem. Natomiast Inga (Małgorzata) nie wie, co powiedzieć  swojemu  szefowi,  który wciąż prosi ją o pomoc. Tym razem Żółkowski (Kamil Maćkowiak) chciały, aby przenocowała go razem z synkiem Tadziem (Kacper Dyka). Rano do mieszkania Ingi przychodzi Robert (Krzysztof Wieszczek) z Marysią (Agata Paprzycka). Robert myśli, że Żółkowski jest kolejnym adoratorem Ingi. Okazuje się, że Tadzio, wbrew zapewnieniom Żółkowskiego, jest chory. Inga podejrzewa u chłopca szkarlatynę. Lekarz badający Tadzia jest podejrzliwy, szuka na ciele dziecka siniaków.

Po wizycie lekarza w domu Ingi pojawia się policja, która otrzymała zgłoszenie w sprawie znęcania się nad dzieckiem. Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku „Przyjaciółek? Zobaczcie zwiastun ósmego odcinka. Emisja już w czwartek 19 kwietnia, o godzinie 21:10 w Polsacie.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.