Bez kategorii

„Przyjaciółki” wróciły na plan! Co się wydarzy w 19. sezonie?

Trudno wyobrazić sobie czwartkowe wieczory bez Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji. Na szczęście ich historia ma ciąg dalszy! Aktorzy i ekipa hitowej produkcji Polsatu rozpoczęli pracę nad kolejnym sezonem. Do obsady uwielbianego przez widzów serialu „Przyjaciółki” dołączyli między innymi Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba. Nowe odcinki w 2022 roku!

 

Co wydarzy się w nowym sezonie serialu „Przyjaciółki”?

Jaką decyzję podejmie Patrycja (Joanna Liszowska)? Zaufa ponownie Wiktorowi (Paweł Deląg)? A może zraniony Artur (Paweł Małaszyński) zdecyduje się wrócić i jeszcze raz o nią zawalczyć? Jaki dom uda się stworzyć Zuzie (Anita Sokołowska) i Błażejowi (Mateusz Damięcki) dla ich synów? Czy Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) po różnych życiowych turbulencjach w końcu będą mogli skupić się na sobie, swoim związku i cieszyć się życiem? Jak ułoży się współpraca Ingi (Małgorzata Socha) z byłymi partnerami? Czy otworzy się jeszcze na miłość i da szansę Konradowi (Paweł Ławrynowicz)? Odpowiedzi na wszystkie pytania w 2022 roku!

Nowi aktorzy w obsadzie

Nowe odcinki z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest kolorowo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów. W nowym sezonie do obsady dołączą również nowi aktorzy, a wśród nich m.in. Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska.

Twórcy hitowej produkcji Polsatu

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej występują m.in. Bartłomiej Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Adam Adamonis, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Marcin Korcz. Producentem wykonawczym serialu według pomysłu Beaty Pasek jest Akson Studio. Autorkami scenariusza są Aneta Głowska, Magdalena Strzałkowska i Katarzyna Leżeńska.

19. sezon serialu „Przyjaciółki” w 2022 roku w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *