MediaZapowiedzi TV

„Przyjemna zima”? Z dreszczykiem emocji! Nowy cykl Warner TV

Warner TV zaprasza na cykl, który rozgrzeje widzów w czasie zimowych temperatur trzymającą w napięciu akcją. W ramach cyklu „Przyjemna zima” na kanale pojawią się horrory i filmy katastroficzne kina amerykańskiego. W rolach głównych m.in. Kurt Russell i Chris Hemsworth. Emisja już od soboty 7 stycznia o 21:00.

 

Cykl rozpocznie „Dom w głębi lasu”, unikatowe połączenie komedii i horroru. Bohaterowie są przekonani, że czekają ich sielankowe wakacje na odludziu i będą mogli tam imprezować bez zahamowań. Wybierają się na miejsce wesołą gromadką, a w pobliżu domu na ustroniu spotykają mężczyznę, który mówi, że wskaże im drogę – jednak wracając, muszą zdać się wyłącznie na siebie. Postaci nie wiedzą jeszcze, że przechodzień nie żartował, a dom jest wielką pułapką, zarządzaną przez szalonych laborantów.

Amplituda filmowych emocji podskoczy wysoko w skali Richtera w kolejną sobotę: „Zagłada Los Angeles” to historia trzęsienia ziemi w tytułowym mieście. Głównym bohaterem jest dziennikarz John Benson, który wciąż czeka na przełom w swojej karierze. Otrzymuje szansę od losu: może relacjonować katastrofę. Jednak praca na miejscu zdarzenia oznacza, że nie może być w tym samym czasie z pozostawioną samej sobie rodziną. Staje przed ostatecznym wyborem: piąć się po szczeblach kariery i ryzykować, że więcej nie zobaczy bliskich, czy wspierać tych, których kocha i poświęcić dziennikarskie marzenia?

Z naturalnym żywiołem zmagać się będą także postaci z filmu „Posejdon”. Są pasażerami statku wycieczkowego – szykują się na luksusowe obchody Nowego Roku i wystawną imprezę. Ich plany ulegają drastycznej zmianie, gdy w statek uderza wielka fala i wywraca go. Bohaterowie są zdani na siebie, a otwarcie każdej kolejnej kabiny może przybliżyć ich do wydostania się na powierzchnię lub… spowodować jeszcze większe zalanie.

Styczniową odsłonę cyklu zakończy „Oszukać przeznaczenie”. To kolejna opowieść o grupie osób walczących o życie. Jednak historia tych postaci jest inna, niż bohaterów większości kinowych produkcji katastroficznych. Mają bowiem jedno, niemal niemożliwe do wykonania zadanie: muszą oszukać tytułowe przeznaczenie. Nawiedza ich wizja katastrofy lotniczej i wiedzą, że jeśli nie spróbują zapobiec kataklizmowi, ona naprawdę się ziści.

Emisja w każdą sobotę o 21:00:

7.01 – „Dom w głębi lasu”

14.01 – „Zagłada Los Angeles”

21.01 – „Posejdon”

28.01 – „Oszukać przeznaczenie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *