Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Przystępny, kompaktowy i szybki smartfon 5G Xperia 10 III dostępny w przedsprzedaży

Można już składać zamówienia na smartfon Xperia 10 III, będący pierwszym przedstawicielem popularnej serii Xperia 10 wyposażonym technologię sieci komórkowych 5G. Model ten ma szereg funkcji rozrywkowych i wydajniejszą baterię[i]. Jest nieduży, lekki i dobrze chroniony przez stylowo wyglądającą, wodoodporną obudowę. Podsumowując, Xperia 10 III to wyjątkowy smartfon średniej klasy, zaprojektowany z myślą o wydajności, szybkości i poręczności.

 

  • Pierwszy model z serii Xperia 10 wyposażony w technologię komórkową 5G obsługiwaną przez platformę mobilną 5G Qualcomm® Snapdragon™ 690[ii]
  • Bateria 4500 mAh, o 25% pojemniejsza niż w smartfonie Xperia 10 II i zachowująca dobry stan nawet przez trzy lata użytkowania[iii]
  • Bardziej atrakcyjny wygląd, mniejsza waga, stopień ochrony przed wodą i pyłem IP65/IP68 oraz szkło Corning® Gorilla® Glass 6
  • Lepsze utrwalanie słabo oświetlonych scen i ruchomych obiektów dzięki nowemu aparatowi z trzema obiektywami oraz dodatkowe funkcje, jak wykrywanie zwierząt w trybie automatycznym[iv]
  • Pełny 6-calowy panoramiczny wyświetlacz OLED FHD+ 21:9 zapewniający kinowe wrażenia dzięki obsłudze materiałów HDR
  • Technologia DSEE Ultimate zapewniająca jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości i optymalne wrażenia przy słuchaniu — zarówno przez gniazdo 3,5 mm, jak i bezprzewodowo
  • Udoskonalony aparat z trzema obiektywami do zdjęć słabo oświetlonych scen i ruchomych obiektów
  • Trzy modne kolory dostosowane do różnych gustów

Smartfon Xperia 10 III to propozycja dla osób, którym marzą się dodatkowe możliwości w ruchu. Jest wyposażony w wydajną, trwałą baterię 4500 mAh (o 25% pojemniejszą niż w poprzednim modelu Xperia 10 II) i technologię komórkową 5G, przyspieszającą transmisję w streamingu i pobieranie plików. Obraz na wyświetlaczu OLED FHD+ urzeka kryształową czystością, a zgodność z technologią DSSE Ultimate oznacza, że dźwięk w słuchawkach ma jakość zbliżoną do nagrań o wysokiej rozdzielczości. Platforma mobilna 5G Qualcomm® Snapdragon™ 690[v] z łatwością obsługuje aplikacje, filmy i gry, łącząc wysoką wydajność z energooszczędnością. Z kolei funkcja „Łączność inteligentna” wykorzystuje mechanizm pogłębionego uczenia się Xperia i biblioteki sieci neuronowych Sony do analizy sygnałów Wi-Fi i prognozowania problemów z łącznością.

Smartfon Xperia 10 III ocenia jakość dostępnych sieci Wi-Fi jeszcze przed nawiązaniem połączenia, zapobiegając wyborowi niedziałającej sieci. W przypadku przewidywanych problemów z łączem Wi-Fi następuje automatyczne przełączenie na transmisję danych w sieci komórkowej.

Xperia 10 III to niewielki i przystępny smartfon dla masowego odbiorcy, poszukującego telefonu 5G średniej klasy lub pragnącego zapewnić sobie dodatkowe możliwości rozrywki w codziennym życiu.

Smartfon Xperia 10 III można już zamówić w przedsprzedaży w wybranych sieciach handlowych w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami WH-CH710N. Smartfony są dostępne w wersji białej, czarnej lub niebieskiej, a przedsprzedaż trwa do 13 czerwca 2021 r.

Dalszych informacji należy szukać na lokalnej stronie internetowej Sony pod adresem www.sony.pl.

 

[i] W porównaniu z modelem Xperia 10 II

[ii] Qualcomm Snapdragon jest produktem Qualcomm Technologies Inc. i/lub jego podmiotów zależnych. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi Qualcomm Incorporated, zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, wykorzystanymi za pozwoleniem.

[iii] Wynik uzyskany przez Sony Corporation, oparty na profilu eksploatacji baterii tego samego rodzaju i ładowania przez USB. Czas eksploatacji baterii zależy od warunków użytkowania.

[iv] Tryb wykrywania zwierząt w trybie automatycznym umożliwia wykrywanie wyłącznie psów i kotów. Dokładność działania tej funkcji zależy od cech rasy.

[v] Qualcomm Snapdragon jest produktem Qualcomm Technologies Inc. i/lub jego podmiotów zależnych. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi Qualcomm Incorporated, zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, wykorzystanymi za pozwoleniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *