„Psychologia dla rodziców. Czego potrzebują dziś dzieci” – specjalny magazyn „Wysokich Obcasów”

Jak wspierać nastolatka w czasach izolacji, wychowywać jedynaka i umiejętnie stawiać dzieciom granice – m.in. te tematy porusza redakcja najnowszego numeru magazynu „Psychologia dla rodziców”. Na specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” składają się rozmowy z najlepszymi pedagogami i psychologami oraz teksty o rodzicielstwie, szkole, relacjach z dziećmi czy macierzyństwie. Magazyn dostępny jest w punktach sprzedaży prasy od dziś – czwartku, 21 stycznia br.

 

„Psychologia dla rodziców. Czego potrzebują dziś dzieci” to zbiór rozmów z najlepszymi polskimi specjalistami, którzy radzą, jak wspierać dzieci w czasie pandemii i prezentują różne patenty wychowawcze. Wśród nich znalazły się m.in. rozmowa Moniki Tutak-Goll z pedagożką Alicją Długołęcką o wielu wymiarach tacierzyństwa oraz wywiad Krystyny Romanowskiej z psychiatrą dziecięcym Agnieszką Dąbrowską o poskramianiu trudnych emocji do własnego dziecka.

Numer, składający się z czterech sekcji tematycznych dotyczących: zasad wychowania, nastolatków, szkoły i macierzyństwa, tworzą także artykuły i felietony na temat m.in. zdalnej edukacji i niezwykłej roli matematyki w rozwoju dzieci, buntu w okresie dorastania czy sztuki stawiania granic. W magazynie można przeczytać również tłumaczenia tekstów z prestiżowego niemieckiego dziennika „Die Welt” o tym, co rysunki przedszkolaków mówią o ich inteligencji oraz o kieszonkowym i umiejętności negocjacji z dzieckiem.

Specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” w objętości 116 stron jest dostępne w punktach sprzedaży prasy od dziś, 21 stycznia br. w cenie 15,99 zł.

Magazyn można zamawiać również na Prenumerata24.pl z bezpłatną dostawą na wskazany adres albo czytać w formie cyfrowej, kupując numer na Publio.pl bądź w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra”.

Wydanie wspiera autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

W celu skłonienia wszystkich rodziców do refleksji nad ich relacjami z dziećmi we wrześniu 2020 r. „Wysokie Obcasy” rozpoczęły akcję społeczną „Być rodzicem – cykl cotygodniowych artykułów dotyczących rodzicielstwa ukazujących się na łamach magazynu oraz na stronie projektu www.wysokieobcasy.pl/bycrodzicem. To m.in. teksty z zagranicznych mediów, np. „The New York Times”, „El Pais”, „Die Welt” czy „Le Figaro”. Zainteresowani tą tematyką mogą też zapisać się na nowy newsletter Wyborcza.pl „Być rodzicem, który zawiera artykuły publikowane w ramach projektu.

„Wysokie Obcasy”to sobotni magazyn „Gazety Wyborczej”, tworzony z myślą o wymagających czytelniczkach i czytelnikach. Można w nim przeczytać o ważnych tematach społecznych, sprawach codziennych i tych niezwykłych, a także poznać historie kobiet – również tych niekoniecznie znanych z pierwszych stron gazet. Wiele miejsca redakcja poświęca też tematowi rodzicielstwa. Tygodnik jest dostępny razem z sobotnim papierowym wydaniem „Gazety Wyborczej” i w aplikacji „Gazety Wyborczej”, a wybrane teksty z magazynu ukazują się w serwisie Wysokieobcasy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *