„Psychologia miłości” – specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” o miłości, związkach i seksie

Już w najbliższy czwartek, 15 marca br. w sprzedaży pojawi się „Psychologia miłości” – specjalny magazyn „Wysokich Obcasów”. W numerze znajdą się artykuły i wywiady ze specjalistami w całości poświęcone różnym aspektom miłości, związków i seksu.
 

 

Teksty zostały podzielone na cztery rozdziały. W pierwszym z nich – „Ich troje” – znalazły się artykuły dotyczące szeroko rozumianej zdrady, w których psychoterapeutka Esther Perel odpowiada na pytanie, dlaczego nie jesteśmy wierni, a edukatorka seksualna dr Alicja Długołęcka tłumaczy, czym jest poliamoria.

W kolejnym rozdziale zatytułowanym „Seks” będzie można przeczytać między innymi o fantazjach seksualnych Polaków, znaczeniu nagości dla związku, a także o miłości po menopauzie. Seksuolodzy prof. Zbigniew Izdebski i prof. Zbigniew Lew-Starowicz stworzyli dla czytelników „Poradnik łóżkowy dla par”, w którym tłumaczą, z jakimi problemami Polacy najczęściej zmagają się w łóżku, i radzą, jak je przezwyciężyć. Seksuolog Andrzej Gryżewski opowie o mało znanym w Polsce zjawisku eskortów – mężczyzn do towarzystwa, a dziennikarka Ewa Wanat i seksuolog Andrzej Depko – o fantazjach i fetyszach seksualnych.

W części „Higiena związku” znajdzie się artykuł „Rozwód. Pięć lat i po bólu”, a także poradnik: „Jak być dobrą parą z dzieckiem” i tekst „Para na krawędzi”, wyjaśniający mechanizmy odpowiadające za to, że ludzie pozostają w związkach, które ich unieszczęśliwiają.

W ostatnim rozdziale zatytułowanym po prostu „Miłość” znajdzie się wywiad z Andrzejem Depką na temat namiętności i pożądania, a także rozmowa z antropolożką Helen Fisher, która tłumaczy, że „Tinder nie zabije miłości”. Redakcja poleca szczególnie wywiad ze słynnym pisarzem Amosem Ozem, który opowiada, czym według niego jest miłość.

Wydanie specjalne „Psychologia miłości” w objętości 124 stron będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy w cenie 13,99 zł. Wesprze je autopromocja; kreacje przygotował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *