Prasa - Ksiązka

"Psychologia. Uzależnienia – wszystko co musisz wiedzieć" – specjalne wydanie "Wysokich Obcasów"

Kto i dlaczego i się uzależnia, jak zerwać z nałogiem i wyjść z pułapki współuzależnienia – to pytania, na które można znaleźć odpowiedzi w wydaniu “Psychologia. Uzależnienia – wszystko, co musisz wiedzieć”. Pismo ukaże się jutro – w środę, 26 lipca.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

– Cienka jest granica między pomaganiem a pomaganiem za bardzo. Granica między pracą, która ekscytuje i wkręca a wypalającym pracoholizmem. Między bieganiem co rano dla endorfin i smukłych ud a ćwiczeniami, które zastępują życie. Między seksualną przyjemnością a seksualnym przymusem. Między częstym zaglądaniem na Fejsa a bezdechem z powodu braku lajków pod komentarzem czy zdjęciemmówi Ewa Wieczorek, redaktor naczelna „Wysokich Obcasów”.\

Wydanie „Psychologia. Uzależnienia – wszystko co musisz wiedzieć” zostało podzielone na sześć rozdziałów dotyczących mechanizmów uzależnień, alkoholizmu, pracoholizmu, seksoholizmu, narkotyków i cybernałogów. W każdym z nich czytelnicy znajdą teksty poradnikowe oraz wywiady ze znanymi i cenionymi psychologami i psychoterapeutami.

Pismo kosztuje 13,99 zł i liczy 124 strony w formacie 205×270 mm. Wspiera je autopromocja przygotowana przez Dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *