„Ptysia i Billa” – Polska premiera serialu 1 grudnia na kanale Polsat JimJam

Ptyś to siedmioletni chłopiec, który całe dnie spędza ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi: rozbrykanym spanielem Billem i rezolutną żółwicą. Cała trójka jest nierozłączna: razem się bawią, razem wpadają w tarapaty i razem znajdują wyjście z każdej sytuacji! Na pełen przygód serial „Ptyś i Bill” zapraszamy od 1 grudnia codziennie o godz. 7:27, 12:18, 15:10, 18:54 (po dwa odcinki).

 

Ptyś to zwyczajny chłopiec – niezwykła za to jest przyjaźń, jaka łączy go z psem Billym i sprytną żółwicą. Ptyś i Bill mają wiele wspólnego – łączy ich podobne poczucie humoru, a nawet kolor włosów! Zawsze rozpiera ich energia, natomiast w tym trio rola głosu rozsądku przypadła żółwicy. Przyjaciele są nierozłączni – razem przeżywają wiele niesamowitych i zabawnych przygód.

W pierwszym odcinku do domu Ptysia trafia nieproszony lokator – kot, którym trzeba się zaopiekować pod nieobecność właścicielki. Najbardziej niezadowolony z takiego obrotu spraw jest Bill – tylko on wie, że kot nie jest tak przyjazny, na jakiego wygląda. Nowy lokator potrafi jednak zdobyć sobie sympatię domowników i przy okazji robić Billowi na złość, co doprowadzi do wielu zabawnych sytuacji. W innym odcinku mama i tata wybiorą się na kolację i – ku niezadowoleniu całej trójki – poproszą o pomoc opiekunkę do dziecka. Ptyś, przekonany o tym, że nie potrzebuje już niani, przy pomocy Billa spłata opiekunce niejednego psikusa! Ostatecznie jednak okaże się, że nie można z góry zakładać, że się kogoś nie polubi – taka lekcja z pewnością przyda się każdemu maluchowi.

Animacja jest doskonałą propozycją dla najmłodszych widzów, a to za sprawą obfitującej w wydarzenia akcji, prostej do zrozumienia fabule i zabawnych przygód głównych bohaterów. Oprócz waloru humorystycznego, animacja uczy także szacunku do zwierząt i pokazuje, że ich posiadanie to nie tylko dobra zabawa, ale także obowiązki. Bohaterowie znani są z serii popularnych komiksów Jeana Roby wydanych po raz pierwszy w 1959 roku. Na podstawie ich perypetii powstał także film o tym samym tytule. Animacja jest kolejną odsłoną przygód tej trójki.

Na serial „Ptyś i Bill”
zapraszamy od 1 grudnia codziennie o godz. 7:27, 12:18, 15:10, 18:54 (po dwa odcinki) tylko w POLSAT JimJam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *