Internet & Gry - Reklama

Publio.pl wraca z trzecim sezonem podcastu o książkach „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj”

Gościem pierwszego odcinka trzeciego sezonu podcastu „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj” był Radomir Wit – dziennikarz radiowy i telewizyjny, korespondent sejmowy TVN24 oraz autor książki „Sejm Wita”. Rozmowy przeprowadzonej przez Martę Korycką z Kultura.Gazeta.pl można wysłuchać na Spotify, pobrać w formie audiobooka na Publio.pl, a także obejrzeć na Gazeta.pl oraz na platformie You Tub.

 

Jak zaczęła się jego praca w sejmie? Kiedy zdecydował, że dziennikarstwo polityczne jest jego powołaniem, a może nawet misją? Jakie warunki obecnie musi spełnić reporter, żeby móc wejść do budynku sejmu i relacjonować dla widzów wydarzenia? Jakie triki stosują politycy, żeby uniknąć spotkania z dziennikarzami twarzą w twarz? Jakich absurdalnych sytuacji, które wydarzyły się podczas jego pracy w sejmie, nigdy nie zapomni? Na te i inne pytania Radomir Wit odpowiada w pierwszym odcinku trzeciego sezonu podcastu „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj” prowadzonego przez Martę Korycką, kierowniczkę serwisu Kultura.Gazeta.pl.

Podcast „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj” to wspólne przedsięwzięcie Publio.pl i Gazeta.pl, które swoją premierę miało w 2022 r. Marta Korycka z Kultura.Gazeta.pl prowadzi rozmowy z polskimi pisarzami i pisarkami oraz osobowościami ze świata książki, którzy dzielą się z nią ciekawostkami z pisarskiego fachu, inspiracjami i smaczkami biograficznymi. Do tej pory jej gośćmi byli m.in. Vincent V. Severski, Aleksander Kwaśniewski, Natalia de Barbaro, Wojciech Chmielarz, Weronika Anna Marczak oraz Katarzyna Puzyńska.

Wszystkie odcinki podcastu „Dobrze czytaj, dobrze słuchaj” są dostępne na Publio.plGazeta.pl oraz na Spotify i You Tube.

foto. Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *