Sport w TVTVN Discovery Polska

Puchar Świata w Engelbergu na żywo w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze (wideo)

Rywalizacja w Pucharze Świata w skokach narciarskich przeniosła się do Szwajcarii, gdzie rozegrane zostaną dwa kolejne konkursy indywidualne. Zawody w Engelbergu transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Piątkowe kwalifikacje pokaże Eurosport 1 i Player, a niedzielne relacjonowane będą na żywo jedynie w Playerze.

 

– Transmisje obu konkursów w Engelbergu w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

– Piątkowe kwalifikacje na żywo w Eurosporcie 1 i Playerze

– Niedzielne kwalifikacje live tylko w Playerze

Przedświąteczny weekend na platformach TVN Grupa Discovery będzie stał pod znakiem Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu. W Szwajcarii zaprezentują się wszyscy najlepsi polscy skoczkowie, dla których będzie to wielki sprawdzian przed odbywającym się na przełomie roku Turniejem Czterech Skoczni. Po trzecim miejscu Kamila Stocha w Klingenthal czekamy na kolejne znakomite skoki Polaków. Rywalizację skomentuje duet Marek Rudziński – Igor Błachut. Oba konkursy indywidualne transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Widzowie Eurosportu 1 i Playera obejrzą również piątkowe kwalifikacje, a niedzielne dostępne będą wyłącznie w Playerze.

 

 

W nadchodzący weekend widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli oglądać także między innymi kolejne zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich, biathlonie i narciarstwie alpejskim.

Od początku sezonu TVN Grupa Discovery relacjonuje konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane są w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym i snowboardzie.

Wszystkie te wydarzenia transmitowane są w Playerze. Dzięki Zimowemu Pakietowi Sportowemu użytkownicy mogą wykupić dostęp do serwisu trwający do końca marca i dać się porwać emocjom związanym ze sportami zimowymi, a także innymi pasjonującymi imprezami sportowymi na czele z tenisowym Australian Open i mistrzostwami Europy w piłce ręcznej mężczyzn.

Piątek

15:30, skoki narciarskie kobiet, Ramsau, konkurs indywidualny, Eurosport w Playerze

17:00, skoki narciarskie mężczyzn, Engelberg, kwalifikacje, Eurosport w Playerze

Sobota

10:25, narciarstwo alpejskie, Val d’Isere, zjazd kobiet, Eurosport w Playerze

11:20, biegi narciarskie, Drezno, sprinty kobiet i mężczyzn, Metro, Eurosport w Playerze

13:00, biathlon, Le Grand Bornand, bieg pościgowy kobiet, Eurosport w Playerze

15:30, skoki narciarskie mężczyzn, Engelberg, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport w Playerze

Niedziela

11:00, narciarstwo alpejskie, Val d’Isere, supergigant kobiet, Eurosport w Playerze

12:30, biathlon, Le Grand Bornand, bieg masowy kobiet, Eurosport w Playerze

14:20, skoki narciarskie mężczyzn, Engelberg, kwalifikacje, Player

15:30, skoki narciarskie mężczyzn, Engelberg, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport w Playerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *