PlayerPolecaneSport w TVTVN Discovery Polska

Puchar Świata w Sapporo w TVN, Metro, Eurosporcie 2 i Playerze

Przed nami kolejny weekend ze sportami zimowymi w TVN Warner Bros. Discovery. Widzów czekają m.in. trzy konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Sapporo – transmisje w TVN, Eurosporcie 2 i Playerze.

 

Od piątku do niedzieli najlepsi skoczkowie świata będą rywalizować o punkty Pucharu Świata w Sapporo. W Japonii zobaczymy pięciu reprezentantów Polski: Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Kamila Stocha, Pawła Wąska i Aleksandra Zniszczoła. Wszystkie konkursy z komentarzem Marka Rudzińskiego i Igora Błachuta transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 2 i w Playerze. Rozgrywane przez konkursami kwalifikacje dostępne będą na żywo i na żądanie wyłącznie w Eurosporcie Extra w Playerze. W TVN relacjom ze skoczni towarzyszyć będą studia prowadzone przez Damiana Michałowskiego i Sebastiana Szczęsnego, których gościem będzie m.in. były prezes PZN Apoloniusz Tajner. Reporterem TVN Warner Bros. Discovery w Sapporo będzie Kacper Merk.

Oprócz skoków narciarskich widzowie zobaczą również biegi narciarskie w Livigno, których transmisje przeprowadzi Metro. Zarówno sobotnie, jak i niedzielne sprinty skomentują Tomasz Jaroński i Tomasz Sikora. Widzów Eurosportu i Playera czekają z kolei emocje związane z Pucharem Świata w narciarstwie alpejskim. Kobiety wystartują w supergigancie i zjeździe w Cortina d’Ampezzo, a mężczyźni na jednej z najsłynniejszych tras świata – w Kitzbuehel.

Plan transmisji:

Piątek, 6:35, skoki narciarskie, Sapporo, kwalifikacje, Eurosport Extra w Playerze

Piątek, 7:30, skoki narciarskie, Sapporo, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 2, Player

Piątek, 10:15, narciarstwo alpejskie, Cortina d’Ampezzo, supergigant kobiet, Eurosport 2, Player

Piątek, 11:30, narciarstwo alpejskie, Kitzbuehel, zjazd mężczyzn, Eurosport 2, Player

Piątek, 16:00, łyżwiarstwo szybkie, Uniwersjada, Lake Placid, biegi masowe, Eurosport 2, Player

Piątek, 19:30, snowboard, Uniwersjada, Lake Placid, big air, Eurosport 2, Player

Sobota, 6:25, skoki narciarskie, Sapporo, kwalifikacje, Eurosport Extra w Playerze

Sobota, 7:30, skoki narciarskie, Sapporo, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 2, Player

Sobota, 10:15, narciarstwo alpejskie, Cortina d’Ampezzo, zjazd kobiet, Eurosport 2, Player

Sobota, 11:30, narciarstwo alpejskie, Kitzbuehel, zjazd mężczyzn, Eurosport 2, Player

Sobota, 13:05, biegi narciarskie, Livigno, sprinty techniką dowolną, Metro, Eurosport 2, Player

Sobota, 17:20, snowboard, Laax, halfpipe, Eurosport 2, Player

Niedziela, 0:30, skoki narciarskie, Sapporo, kwalifikacje, Eurosport Extra w Playerze

Niedziela, 2:00, skoki narciarskie, Sapporo, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 2, Player

Niedziela, 10:30, narciarstwo alpejskie, Kitzbuehel, slalom mężczyzn, 1. przejazd, Eurosport 2, Player

Niedziela, 11:30, narciarstwo alpejskie, Cortina d’Ampezzo, supergigant kobiet, Eurosport 2, Player

Niedziela, 13:00, narciarstwo alpejskie, Kitzbuehel, slalom mężczyzn, 2. przejazd, Eurosport 2, Player

Niedziela, biegi narciarskie, Livigno, sprinty drużynowe techniką dowolną, Metro, Eurosport Extra w Playerze

Moc wspólnego kibicowania

TVN Warner Bros. Discovery posiada najbogatszą i najpełniejszą ofertę dla fanów zimowych dyscyplin. Od końca października aż do początku kwietnia widzowie kanałów i platform TVN Warner Bros. Discovery będą mogli emocjonować się rywalizacją w Pucharach Świata w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardzie i skokach narciarskich, a także w Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Punktami kulminacyjnymi pasjonującego sezonu będą transmisje z mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim, snowboardzie, narciarstwie dowolnym i narciarstwie klasycznym.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *