Sport w TVTVN Discovery Polska

Puchar Świata w Zakopanem na żywo w Eurosporcie 1 i Playerze

Przed nami kolejny weekend ze skokami narciarskimi! Eurosport 1 i Player pokażą kwalifikacje, konkurs drużynowy i konkurs indywidualny rozgrywane w Zakopanem, a relacjom towarzyszyć będą studia realizowane pod skocznią.

 

W studiu Eurosportu realizowanym w Zakopanem gośćmi Michała Korościela będą Jakub Kot, Wojciech Topór, Magdalena Pałasz i Sebastian Szczęsny. Wywiady spod skoczni przeprowadzi Kacper Merk, który wraz z Dominikiem Formelą z portalu skijumping.pl będzie analizował wydarzenia z Wielkiej Krokwi. Na miejscu zawody komentować będzie znakomity duet Eurosportu Marek Rudziński i Igor Błachut.

Od początku sezonu TVN Grupa Discovery relacjonuje konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane są w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. W kolejny weekend rywalizacja przeniesie się do Titisee-Neustadt. Będzie to przedostatni przystanek przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Pekin 2022, które rozpoczną się 4 lutego. Największe sportowe wydarzenie świata transmitowane będzie w Eurosporcie i w całości w Playerze.

Plan transmisji:

– Piątek, 17:15, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player

– Sobota, 15:00, konkurs drużynowy, Eurosport 1 i Player

-Niedziela, 15:00, konkurs indywidualny, Eurosport 1 i Player

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *