Internet & Gry - Reklama

„Pudelek Podcast” od teraz w formacie video

Podcast Pudelka zyskał nowy format. Teraz publikowany jest zarówno w formie audio jak i video. Prowadzi go Michał Dziedzic, a gościem pierwszego odcinka była Karolina Korwin Piotrowska. Nowe odcinki będą publikowane co dwa tygodnie na stronie głównej Pudelka oraz w Open FM, Spotify i na YouTube.

 

W odświeżonym formacie „Pudelek Podcast” Michał Dziedzic będzie przeprowadzał rozmowy ze znanymi osobami ze świata mediów, popkultury i show-biznesu. W pierwszym odcinku w studiu gościła Karolina Korwin Piotrowska. Każdy kolejny odcinek podcastu dostarczy słuchaczom porcji najświeższych informacji. Gośćmi będą m.in. znani dziennikarze, influencerzy, celebryci. Premiera kolejnego odcinka w najbliższy czwartek, 13.04, a w nim rozmowa z Ewą Zawadą, popularną TikTokerką, którą obserwuje ponad 6 mln użytkowników.

Gospodarz videocastu, Michał Dziedzic, to dziennikarz dobrze znany w świecie show-biznesu. W Pudelku prowadzi też ekskluzywne wywiady z gwiazdami, a od kwietnia b.r. jest redaktorem prowadzącym serwisu Vibez.pl w Grupie WP.

 W „Pudelek Podcast” będziemy wraz z ekspertami omawiać konkretne tematy związane z szeroko pojętą branżą rozrywkową. Od refleksji nad tym, jak nie dać się ogłupić przez show-biznes, aż po ironiczne podsumowania wykwitów „literatury celebryckiej”. Każdy odcinek to nowy gość i nowy temat  mówi Michał Dziedzic, dziennikarz Wirtualnej Polski.

Nowe odcinki „Pudelek podcast” co drugi czwartek na Pudelek.pl, w Google Podcasts, a także na platformach Spotify, Open FM i YouTube. Najciekawsze fragmenty znajdą się również w mediach społecznościowych. Pierwszy odcinek dostępny tutaj.

Pudelek.pl jest najbardziej znanym, polskim serwisem plotkarskim. W marcu 2023 r. odwiedziło go 6,5 mln użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *