Puncher Extra Time: Bohaterowie Babilon MMA 7 staną twarzą w twarz

Bohaterowie walki wieczoru na gali Babilon MMA 7: Michał Kita i Artur Głuchowski będą goścmi magazynu Puncher Extra Time.

 

Pojedynek 38-letniego Michała Kity (17-10) z 36-letnim Arturem Głuchowskim (6-5) w kategorii ciężkiej to świetne otwarcie roku w polskim zawodowym MMA. Obydwaj debiutują w organizacji Babilon MMA i od razu zmierzą się w walce wieczoru na gali w Żyrardowie, która odbędzie się w piątek 25 stycznia i będzie transmitowana przez Polsat Sport. W poniedziałek po raz pierwszy staną twarzą w twarz w studiu Polsatu przy Ostrobramskiej 77 w Warszawie.

O siódmej gali w historii swojej organizacji opowie również Tomasz Babiloński, który 1 marca będzie sprawował pieczę nad innym wydarzeniem w świecie sportów walki. Wtedy kibice w innym podwarszawskim mieście – Legionowie, zobaczą w ringu przedstawicieli szermierki na pięści. Rywalem Michała Cieślaka (17-0, 11 KO) będzie zaś były tymczasowy mistrz świata organizacji WBA w wadze junior ciężkiej Youri Kalenga (23-5, 16 KO). – To niesamowicie ciekawa walka jak na polskie warunki – zapowiadał już przed tygodniem Babiloński.

Czekające nas tygodnie będą niezwykle obfite, jeśli chodzi o gale bokserskie. Swój powrót zapowiedział Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO), który stoczy drugi pojedynek w wadze junior ciężkiej – 9 marca z Edwinem Rodriguezem (30-2, 20 KO). W nieco bardziej odległej przyszłości dojdzie do starcia Saula Alvareza (51-1-2, 35 KO) z Danielem Jacobsem (35-2, 29 KO). Przed nami również kilka elektryzujących polskich gal. O tym, co przed nami i za nami opowiedzą Janusz Pindera i Grzegorz Proksa.

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Maciej Turski
Goście:
– Michał Kita, Artur Głuchowski
– Tomasz Babiloński
– Janusz Pindera, Grzegorz Proksa.

Premiera programu poświęconego sportom walki o 23:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *