Puncher Extra Time: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight

Jednym z tematów poniedziałkowego magazynu Puncher Extra Time będzie gala KSW 48, po której zostaną przyznane bonusy. Ponadto odwiedzimy Michała Cieślaka, przygotowującego się do walki z Olanrewaju Durodolą oraz zajrzymy do Hali Gwardii, gdzie w sobotę odbył się mecz Polska – Szwecja.

 

W sobotę w lubelskiej hali Globus odbyła się gala KSW 48, podczas której tymczasowy pas kategorii piórkowej wywalczył Salahdine Parnasse (13-0-1, 2 KO, 4 SUB). Swoje zrobił też Łukasz Jurkowski (17-11, 4 KO, 6 SUB), rewanżując się Stipe Bekavacowi po czternastu latach (19-10, 13 KO, 4 SUB). Podczas jednej z wymian Chorwat odniósł kontuzję kolana i nie był w stanie kontynuować walki. W programie najbardziej efektownie walczącym zawodnikom zostaną przyznane bonusy.

Razem z kamerą odwiedziliśmy również Cieślaka (18-0, 12 KO), który 31 maja w Pruszkowie zmierzy się z Durodolą (29-6, 27 KO), a stawką pojedynku będzie wakujący tytuł międzynarodowego mistrza Polski kategorii junior ciężkiej. Na uwagę zasługuje rekord Nigeryjczyka, który aż 27 z 29 walk zakończył przed czasem.

Zaprezentowany zostanie również materiał z gali XIV Landowski Boxing Night. W sobotę w legendarnej Hali Gwardii pięściarze z Polski skrzyżowali rękawice z przeciwnikami ze Szwecji, mieszając różne style i dostarczając kibicom wielu emocji.

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 20.00 na portalu Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *