Puncher Extra Time: Za kulisami trailerów KSW i FEN

Przed nami kolejny odcinek magazynu “Puncher Extra Time”. Tym razem zabierzemy państwa między innymi za kulisy organizacji KSW i FEN i pokażemy, jak nagrywa się trailery do kolejnych gal MMA. Będziemy też u Jana Błachowicza czy Roberta Parzęczewskiego.

 

W pierwszym lutowym magazynie “Puncher Extra Time” zobaczymy wizytę kamery Polsatu Sport na planie trailerów KSW i FEN. Poznamy również kolejne plany Fight Exclusive Night odnośnie gali, która odbędzie się w marcu na warszawskim Torwarze. Ogłoszone zostaną dwie kolejne walki, do których dojdzie już niebawem w stolicy.

Razem z kamerą zajrzymy na sale treningowe kilku pięściarzy i zawodników MMA. Przyjrzymy się przygotowaniom Roberta Parzęczewskiego do następnej walki i opublikujemy rozmowę z “Arabem”. Będziemy także u Michała Oleksiejczuka oraz u Jana Błachowicza, który 23 lutego wystąpi w walce wieczoru gali UFC Fight Night w Pradze. Zobaczymy, jak “Cieszyński Książę” przygotowuje się do pojedynku w Warszawskim Centrum Atletyki.

Premiera magazynu “Puncher Extra Time” o 20:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight. Pierwsza powtórka w Polsacie Sport około 23:00, po zakończeniu meczu LSK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *