Puncher o PBN 7, ACB 63 i walce Kowaliow – Ward 2

W kolejnym odcinku magazynu sportów walki „Puncher”, Artur Łukaszewski i jego goście poruszą przede wszystkim tematy związane z szermierką na pięści, ale oprócz PBN 7 i rewanżu Siergieja Kowaliowa (30-1-1) z Andre Wardem (31-0), porozmawiają także o gali ACB 63, która już 1 lipca na sportowych antenach Polsatu.
 
Gala ACB 63 odbędzie się 1 lipca w gdańskiej Ergo Arenie, a swoje umiejętności zaprezentują na niej tacy zawodnicy, jak Luke Barnatt (12-4), Adrian Zieliński (17-5), Piotr Hallmann (16-6) czy Przemysław Mysiala (21-9). Gośćmi Łukaszewskiego w magazynie „Puncher” będą m.in. Baysangur Edelbiev, przedstawiciel federacji ACB na Europę oraz Piotr Strus (10-4), który również zawalczy na lipcowej gali, gdzie zmierzy się z Andym DeVentą (15-11).
Składu gości dopełnią Maciej Sulęcki (24-0), Mateusz Masternak (38-4) oraz Janusz Pindera. Trio główną uwagę poświęci oczywiście gali PBN 7: Nowe Rozdanie, która odbędzie się 24 czerwca również w Ergo Arenie, a na której dwaj pierwsi panowie pojawią się jako zawodnicy, ale poruszy także kwestię elektryzującego rewanżu Kowaliowa z Wardem, do którego dojdzie 17 czerwca w Las Vegas i który także będzie transmitowany na sportowych antenach Polsatu.
Premiera magazynu „Puncher” o godz. 21:30 w Polsacie Sport.
Prowadzący: Artur Łukaszewski.
Goście
Boks: Maciej Sulęcki, Mateusz Masternak, Janusz Pindera.
MMA: Baysangur Edelbiev, Piotr Strus.
Po zakończeniu części głównej, Puncher Extra Time tylko na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *