Radio Pogoda z rekordowymi wynikami słuchalności

W ostatnich trzech miesiącach Radio Pogoda osiągnęło najwyższy w historii udział w rynku słuchalności na poziomie 1,2% – takie wyniki przyniosła najnowsza fala badania Radio Track za okres sierpień – październik 2020 r. Stacja, która nadaje od 5 lat i jest obecnie dostępna w 8 miastach, gromadzi coraz liczniejsze grono słuchaczy ceniących ponadczasową klasykę muzyki rozrywkowej.

 

W ostatniej fali badania Radio Track za okres sierpień – październik 2020 r. Radio Pogoda odnotowało udział w czasie słuchania w wysokości 1,2%. Rok temu udział ten wyniósł 1,1%.

– Ogromnie nas cieszą rekordowe wyniki słuchalności Radia Pogoda – to unikatowy muzycznie i programowo projekt na rynku. Przez 5 lat swojego istnienia, dzięki atrakcyjnej ramówce i partnerskiemu traktowaniu, stacji udało się zdobyć zaufanie i sympatię najbardziej wymagających, starszych słuchaczy. Choć to najmłodsza marka Grupy Radiowej Agory, to nieustannie i z sukcesem się rozwija oraz odświeża ofertę programową – mamy wobec niej dalsze, ciekawe plany – komentuje najnowsze wyniki słuchalności Radia Pogoda Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. – w tym roku obchodzi swoje 5. urodziny. Obecnie programy stacji można słuchać w 8 miastach – w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie na radiopogoda.pl i w aplikacji mobilnej.

To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów, po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji prowadzą m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.

Źródło: Radio Track, Kantar Polska, udział w czasie słuchania, wszystkie dni, sierpień – październik 2020, N=21011.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *